Тетяна Геращенко

Доброго ранку, співвітчизники.Четвер. Що цікавого, на мою скромну думку?

Доброго ранку, співвітчизники.Четвер. Що цікавого, на мою скромну думку?
????У середу, 26 червня, ПАРЄ розгляне оскарження повноважень російської делегації, яка нещодавно повернулась до складу органу.Парламентська асамблея Ради Європи підтвердила повноваження російської делегації в повному обсязі. У відповідь на це делегації України, Польщі, Литви, Латвії, Словаччини, Естонії та Грузії заявили про демарш і звернулися до парламентів та урядів своїх країн щодо ухвалення рішень стосовно майбутньої участі в організації.
????Мюллер погодився виступити перед конгресменами після отримання судової повісткиКолишній спеціальний прокурор Сполучених Штатів з розслідування втручання Росії у вибори Роберт Мюллер 17 липня дасть свідчення у Конгресі. Про це повідомили комітети Палати представників із судочинству і розвідки, передає РБК-Україна з посиланням на CNN.У комітетах повідомили, що Мюллер погодився виступити перед конгресменами “згідно із судовою повісткою”.
????25 червня, Сенат США розглядатиме проект закону про оборонні асигнування (NDAA) на 2020 рік. Цей законопроект встановлює загальний обсяг оборонного бюджету США на рівні 750 мільярдів доларів, а також передбачає 300 мільйонів доларів оборонної допомоги для України.Законопроект отримав схвалення Комітету зі Збройних послуг Сенату і в понеділок, Сенат 86-ма голосами схвалив рішення про перехід до розгляду законопроекту в залі Сенату.
????США дадуть Україні 4 мільйони доларів на будівництво військових складів – меморандум
????З 25 червня всі оголошення, які будуть публікуватися користувачами з України будуть “систематично піддаватися перевірці”. Соціальна мережа Facebook додала Україну в список країн, де політична реклама буде піддаватися ретельній перевірці.
????Рішення Парламентської асамблеї Ради Європи про усунення обмежень проти Росії, яка продовжує анексію й окупацію Криму, є нічим іншим як заохоченням агресії Кремля, яку висловлює більшість країн Європи.Таку позицію виловив у вівторок співголова Комітету в міжнародних справах Палати представників США конгресмен-республіканець Майкл Маккол.
????“Канада й Україна поділяють глибоку історичну дружбу, збудовану на спільних цінностях й міцних міжособистісних зв’язках. З нетерпінням очікую на зустріч із Президентом Зеленським, під час якої підтверджу прихильність Канади народу України та обговорю шляхи поглиблення економічного партнерства та створення хороших робочих місць для середнього класу у обох державах”, – сказав Трюдо.
????У Торонто піднімуть питання щодо страхування політичних ризиків в Україні. “Страхування політичних ризиків дозволить значно знизити рівень коливань потенційних інвесторів, пов’язаний з можливою політичною нестабільністю, і прискорити зростання прямих іноземних інвестицій для зростання і процвітання України”, – наголосив Праус.Реалізація страхування політичних ризиків можлива через філію Світового банку – Багатостороннє агентство з інвестиційних гарантій (MIGA). Це найбільша міжнародна організація, котра здійснює страхування ризиків у всьому світі. Страхова сума, яку MIGA потенційно могла б надати Україні, становить 820 мільйонів доларів США.“Страхові виплати будуть здійснені тільки в тому випадку, якщо дійсно виникне надзвичайна ситуація, в іншому разі про гроші не йдеться. Ми говоримо про резервні гарантії – український уряд дає гарантію, Багатостороннє агентство з інвестиційних гарантій дає страховку, і це в підсумку нічого не коштує”, – пояснив автор ідеї, голова Британсько-української торговельної палати Бейт Томс.
????“Своїм рішенням поновити права російської делегації, ПАРЄ зрадила принципам Ради Європи щодо захисту прав людини, демократії й верховенства права. Історія демонструє великі ризики умиротворення злочинного режиму. Це неминуче породжує війну та агресію”, – сказала президент Конгресу українців Канади Олександра Хичій.
?????До 2023 року Україна буде готова подати заявку на отримання Плану дій щодо членства в НАТО.Про це заявив п’ятий президент і лідер партії “Європейська Солідарність” Петро Порошенко під час візиту на Львівщину.”І зараз якщо ми забезпечимо результат на виборах, ми розраховуємо отримати план дій щодо членства у НАТО 2023 році… Ми маємо добитися членства у Євросоюзі… Наша політична сила “Європейська Солідарність” є GPS-навігатором – знає, куди їхати, знає, що робити. Що ми маємо зробити до 2023 року, щоб відповідати всім критеріям членства? Чому до 2023 року? У 2023 році визначаються напрямки щодо можливості надання нами заявки”, – розповів він.Також Порошенко прогнозує вступ України до ЄС не раніше 2028 року.”У 2028 році, коли буде складатися бюджет Європейського Союзу на наступні сім років, ми маємо додати у бюджеті, де передбачувано фінансування вступу України в ЄС, а далі – зробимо за рік, зробимо за два, зробимо за три”, – сказав він.
?????Президент Словаччини Зузана Чапутова обговорила з генсеком НАТО Єнсом Столтенбергом у Брюсселі питання підтримки України.Про це вона написала у Twitter.“Я мала дуже продуктивну зустріч генсеком Єнсом Столтенбергом. Ми обговорили зобов’язання Словаччини про досягнення 2% (ВВП на витрати оборони — ред.) у 2022 році, продовження нашого внеску в розширення передової присутності та підтримку України”, – повідомила Чапутова.
????☢️☘️Енергоатом спільно з лідерами ядерної галузі ЄС підписав Маніфест про економічну ефективність енергетики та запобігання змінам клімату.
?Ресурсно-аналітичний центр «Суспільство і довкілля» підготував серію брошур «Що нам дає асоціація з ЄС?». Кожна з восьми брошур охоплює окремий тематичний напрямок охорони довкілля, а саме:✅Управління довкіллям✅Управління відходами і ресурсами✅Якість води та управління водними ресурсами✅Якість атмосферного повітря✅Охорона природи✅Попередження промислового забруднення✅Протидія зміні клімату та захист озонового шару✅Безпека поводження з ГМО
???У Львові завершилось засідання Парламентської асамблеї Україна-НАТО, яке відбувалося 24–25 червня. Парламентарі з 13 країн-членів Північноатлантичного альянсу обговорили політичні та військові питання щодо України, мова йшла про інформаційні війни та інформаційну політику. 25 червня депутати асамблеї побували у Міжнародному центрі миротворчості і безпеки (Яворівський полігон), де інструктори НАТО навчають українських військовослужбовців.
?????До системно важливих банків діятимуть спеціальні вимоги НБУНаціональний банк України переглянув методологію визначення системно важливих банків. Про це повідомляє прес-служба НБУ.Як зазначили в прес-службі, нова методологія враховує рекомендації Європейського наглядового органу (EBA – European Banking Authority) та міжнародних практик.
?????⚡️Консорціум із трьох німецьких банків надає 90 мільйонів євро кредиту на будівництво другої черги Приморської вітрової електростанції, яка входить до складу української компанії ДТЕК ВДЕ. Наразі на об’єкті готова інфраструктура та вже здійснюється монтаж перших вітротурбін. Запустити станцію планують у вересні цього року.
????Для Польщі важливо інтегрування України в європейську та євроатлантичну спільноти, оскільки Україна на першій лінії фронту з Росією.Про це 25 червня у Трускавці на IV Форумі місцевого розвитку заявив польський дипломат – координатор з питань України Фонду Інституту Східноєвропейських досліджень Яцек Ключковський
????Для експорту з України до Турецької Республіки колагену, призначеного для споживання людиною, компетентні органи України та Турецької Республіки погодили міжнародний ветеринарний сертифікат.
?????Укрзалізниця має до 2025 року отримати 110 французьких електровозів Alstom. Лавренюк зазначив, що великий міжурядовий проект передбачає локалізацію виробництва і технічне обслуговування в Україні з залученням українських підприємств.
??⚙️✈️????Україна вже готується представити свої розробки на Farnborough-2020, – Дмитро Легеза
????В Україні з початку 2019 року вже видано понад 900 млн грн “теплих кредитів”.
???Міністерство фінансів України 25 червня 2019 року на аукціоні з розміщення облігацій внутрішніх державних позик (ОВДП) залучило до державного бюджету 7,5 млрд грн.
????⚖️Павло Пушкар, співробітник Ради Європи, юрист-міжнародник. У РЄ до кінця року розглянуть виконання рішення ЄСПЛ у справі Гонгадзе проти України
?????У рамках підтримки органів сектору цивільної безпеки України Консультативна місія Європейського Союзу (КМЄС) надає стратегічні рекомендації і практичну допомогу стосовно питань інформаційно-цифрових технологій (ІТ). Інформаційні технології істотно впливають на ефективність роботи правоохоронної і судової системи, отже, і на безпеку громадян у цілому. ЄС є одним із головних міжнародних донорів в Україні. Понад 50% найбільших проектів ЄС в Україні частково або повністю зосереджено на ІТ. Юрій Чумак, експерт з питань управління інформаційно-комунікаційними технологіями (ІКТ) КМЄС, пояснює, чому ІТ мають таке велике значення для процесу реформування в Україні.
???‍??‍??1-3 липня студенти 3 курсу спеціальності “Медицина” складатимуть міжнародний іспит з основ медицини (IFOM — International Foundations of Medicine). Іспит відбудеться у рамках Єдиного державного кваліфікаційного іспиту (ЄДКІ).
????3 липня у Києві пройде панельна дискусія, присвячена старту ринку землі, під час якої фахівці обговорять, яким має бути дизайн ринку землі в Україні.Про це повідомляє організатор – Громадська коаліція за скасування земельного мораторію.Як зазначили в коаліції, серія фахових дискусій між всіма сторонами, зацікавленими в розвитку економіки країни, щодо того, яким має бути дизайн ринку землі, пройде напередодні обрання нового парламенту.Мета – допомогти досягти суспільного консенсусу між різними групами стейкхолдерів у цьому питанні.
???В УКРАЇНІ ЗАПРАЦЮВАВ НОВИЙ, ПРОЗОРИЙ МЕХАНІЗМ РОЗПОДІЛУ ТА НАДАННЯ ТИМЧАСОВОГО ЖИТЛА ДЛЯ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ
????Футболісти кількох клубів вищої ліги Грузії вийшли на матчі в футболках з надписами про російську окупацію грузинських територій. Кінотеатри країни призупинили показ фільми російською мовою.Сакартвело, ми з вами!
Дякую за увагу ? . ?? Дякую Воїнам України за мир та спокій у державі . ❤️?Сил та здоров’я полоненим дочекатись звільнення. Одужання пораненим ? та цікавих справ. ?Натхнення та мудрості громадянам на виборах до Верховної Ради України. Україна своєю боротьбою стала рікою змін у болоті людства. Справами очищується від зайвого та фальшивого гурт однодумців та побратимів у меті бути вільною та щасливою.Чудового дня всім та перемоги 😉

Залишити відповідь