Украина и Канада Украина Реформы

Триває третя міжнародна конференція з питань реформ в Україні, цього року в дружній Канаді!

Офіс реформ Кабінету Міністрів України

? Лондон, Копенгаген, Торонто… Триває третя міжнародна конференція з питань реформ в Україні, цього року в дружній Канаді! ????

? Більше 800 друзів та партнерів України, представники 30 держав, українського уряду, міжнародні організації, міністри закордонних справ, голови міжнародних інституцій, бізнес та громадянське суспільство зібрались для підтримки України на шляху реформ та євроатлантичної інтеграції!

ℹ З найважливіших інсайтів першого дня конференції:

☝ Реформи потрібно продовжувати. Запит на зміни у суспільстві надзвичайно високий. У багатьох сферах є значні результати. Адже за останні п’ять років Україна зробила більше в реформах, ніж за попередні двадцять.

☝ Для подальшого успішного впровадження всіх змін потрібні сильні інституції, а отже Реформа державного управління має залишатися у центрі уваги уряду, президента та парламенту.

☝ Економічне зростання потрібно пришвидшувати – чесні умови для бізнесу, залучення інвестицій, розвиток технологій, боротьба з корупцією… Попереду багато роботи для всіх – нового парламенту, уряду, президента. Усі очікують чіткий план дій.

☝ Маємо потужну підтримку наших міжнародних партнерів, але більша частина роботи за українцями. Країна сильна настільки, наскільки сильні, вірні та непохитні у неї союзники та вразлива настільки, наскільки вразливі її партнери, – сказав Степан Кубів, Перший віце-прем’єр-міністр України, Міністр економічного розвитку та торгівлі, відкриваючи конференцію разом з Міністром іноземних справ Канади Chrystia Freeland.

✔ Серед напрямків обговорення конференції – безпека, економіка, інклюзивний розвиток, сильні інституції, громадянське суспільство та багато інших важливих питань

Завершуючи перший день конференції прем’єр-міністр Канади Justin Trudeau підкреслив, що Канада завжди підтримувала і буде залишатися на боці України.

А президент України Володимир Зеленський наголосив, що ми маємо змінювати філософію державного управління та державної служби, будувати сервісну державу, яка працює для громадян. На наступній конференції, що пройде у Вільнюсі у 2020 році, потрібно говорити про ще більші досягнення, – додав він.

❗ 3-го та 4-го липня друзів України приймає надзвичайно насичений та цікавий Ukraine House Toronto!

Cлідкуйте за нашими новинами.

Більше про конференцію тут ➡ http://bit.ly/325y431

#URC2019 #UkraineReformConference

Volodymyr Groysman Геннадій Зубко Oksana Markarova Уляна СупрунOleksandr Saenko Oleksiy Honcharuk Max Nefyodov Anton YashchenkoTetyana Kovtun Andriy Shevchenko Daniel Bilak Ulyana Khromyak Lesia Ogryzko Дмитрий Шевчук Iryna Lytovchenko Olga Stefanyshyna Ugis SicsPeter M. Wagner Kateryna Spivakova Olya Samoylova Zhanna PanchenkoAnna Anuki Ptitsina Oleg Mishchenko Anastasiia Vezhnevets Denis Shemyakin Vasyl Babych Daria Volchenko Vladyslav Rashkovan Oleg Shimanskyy Volodya Semenikhin Anna Ielisieieva

Міністерство закордонних справ України / MFA of Ukraine UkraineInvest – Ukraine Investment Promotion Office Export Promotion Office/Офіс з Просування Експорту Embassy of Ukraine in Canada / Посольство України в Канаді Embassy of Canada in Ukraine Офіс реформ Кабінету Міністрів України Реанімаційний Пакет Реформ – РПР OSCE Project Co-ordinator in Ukraine

Залишити відповідь