Украина и ЕС Украина Реформы

Домовленості в Брюсселі вже знайшли своє практичне відображення

Олександр Власов

1 год · 

Домовленості в Брюсселі вже знайшли своє практичне відображення. 
Сьогодні зранку відразу ж після повернення з Брюсселю, зустрівся з Офіцером зв’язку Європейського бюро боротьби із шахрайством (OLAF) в Україні Аудрюсом Повілюнасом.
Як і домовлялися в штаб-квартирі OLAF під час зустрічі з Директором Директорату B «Розслідування» Ернесто Біанкі та Директором Директорату D «Політика» Маргарет Хоффман, головну увагу сфокусували на взаємодії між ДФС та OLAF в рамках спецоперації «Бастіон».
Тому, звичайно, у процесі будуть задіяні керівники підрозділів митного та податкового блоків, бо вони керують операцією. 
Разом визначили напрямки та механізми взаємодії. І серед пріоритетів – протидія незаконному переміщенню тютюнових виробів, пестицидів з окремих країн, палива. 
Дійшли спільного висновку про важливість забезпечення оперативності обміну інформації. Вважаю, що отримання інформації повинно відбуватись у максимально короткі терміни, необхідні для відповідного реагування під час спецоперації. Сподіваюсь на підтримку OLAF у цьому. 
Також обговорили низку вже існуючих конкретних кейсів, де потрібна оперативна допомога Бюро.
Така взаємодія між ДФС та OLAF забезпечить попередження вчиненню незаконних експортно-імпортних операцій, а також сприятиме розкриттю шахрайських схем та каналів незаконної поставки товарів.
#OLAF

Залишити відповідь