Украина и США Украина НАТО Украина Реформы

Lifeline Ukraine – це національна ??, професійна телефонна лінія підтримки з питань запобігання суїцидів і профілактики психічного здоров’я.

Lifeline Ukraine – це національна ??, професійна телефонна лінія підтримки з питань запобігання суїцидів і профілактики психічного здоров’я. Гаряча лінія відкрита 24 години на добу, 7 днів на тиждень. 
Компанія Lifeline Україна шукає консультантів/радників з кризових питань та менеджерів змін, щоб негайно розпочати роботу над загальноважливим для країни проектом. Цей проект створений насамперед для того, щоб допомогти зменшити кількість суїцидів серед ветеранів України, окрім цього, він також надасть інші додаткові послуги для ветеранів та їхніх сімей.

Робоче середовище ⬅️ 
Ви будете працювати з командою інших радників. Наш кваліфікований консультант-психолог завжди буде поруч, щоб забезпечити підтримку та допомогу членам команди, у тому числі на щотижневих групових сесіях. Оскільки ця гаряча лінія буде працювати 24 години на добу, сім днів на тиждень, робочий день для наших кризових консультантів буде розділений на чотири шестигодинні зміни. 
На початку процесу члени команди пройдуть навчання під керівництвом експертів та провідних фахівців з США та Канади. Це значить, що діяльність Lifeline Україна базуватиметься на кращих міжнародних стандартах, спираючись на досвід інших країн, які зіткнулися з подібними ситуаціями.

Обов’язки⬅️ 
Основною відповідальністю консультанта з кризових питань є запобігання суїциду та кризове втручання. Ми також пропонуємо перенаправлення на додаткове консультування в регіональні центри, щоб допомогти людям в інших надзвичайно стресових ситуаціях.

Необхідні навички⬅️ 
Кризове консультування є нелегким завданням. Ваша задача реагувати негайно, але вкрай спокійно, швидко завоювати довіру людей, які звернулися по допомогу. Ви повинні продемонструвати співчуття і розуміння тим, хто опинився в небезпечній для життя ситуаціїї. Важливо оцінити серйозність проблеми, такі як вірогідність самогубства, а потім діяти на основі отриманого навчання. Консультанти з кризових питань мають бути спроможні підтримувати професійні кордони та ефективно управляти високим рівнем стресу. 
Ключовим елементом, необхідними для приєднання до команди Lifeline Ukraine, є бажання допомагати українській громаді ветеранів.

Менеджери зміни додатково мають мати наступне: ❗ Психологічну освіту 
✅Досвід роботи з кризовими станами 
✅Досвід роботи в кризових службах 
✅Досвід роботи з ветеранами АТО (бажано)

Прохання надсилати резюме на адресу ? hr@lifelineukraine.com з відповідною темою листа “кризовий консультант” або “менеджер зміни”

One thought on “Lifeline Ukraine – це національна ??, професійна телефонна лінія підтримки з питань запобігання суїцидів і профілактики психічного здоров’я.

Залишити відповідь