Украина Реформы

І, про підсумки тижня! Багато цікавого та важливого відбулося в сфері будівництва! ?

Lev Partskhaladze

26 липня о 18:48 · 

І, про підсумки тижня! Багато цікавого та важливого відбулося! ?

↪️#сільськамедицина 
В рамках реформи #сільськамедицина ведемо щотижневий моніторинг будівництва амбулаторій по всім регіонам. Вже збудовано 93 сучасні медамбулаторій. Загалом планується побудувати в рамках реформи #сільськамедицина – 561.

✅ Відбулася нарада щодо оновлення Державних будівельних норм щодо складу та змісту історико-архітектурного опорного плану населеного пункту. Разом з представниками Українського державного інституту культурної спадщини, проектних інститутів та громадських організацій обговорили пропозиції та домовились про підготовку технічного завдання про внесення змін.

✅ Провели засідання комісії з розгляду поданих виконкомами міських, селищних, сільських рад об’єднаних територіальних громад переліків проектів, які можуть реалізовуватися за рахунок коштів субвенції з держбюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури ОТГ. На 2019 рік обсяг передбаченого фінансового ресурсу складає 2,1 млрд грн. 
Розглянули 86 проектів, з 27 ОТГ в 11 областях: Вінницька, Дніпропетровська, Житомирська, Луганська, Львівська, Миколаївська, Полтавська, Кіровоградська, Херсонська, Хмельницька, Чернівецька на суму 47, 643 млн грн.

✅ Щодо будівництва тимчасових контрольних пунктів в’їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї для автомобільного сполучення та зон сервісного обслуговування перед ними.
З представниками Проектного інституту Служби безпеки України, ДАБІ та експертних організацій домовились про відпрацювання графіку будівництва цих тимчасових контрольних пунктів.

✅ Відбулася нарада з питань відновлення зруйнованого автомобільного мосту на автомобільній дорозі у районі КПВВ «Станиця Луганська». На виконання дорученням Геннадій Зубко надіслано запити до Міністерство інфраструктури УкраїниМіністерство оборони України, МТОТ, Міністерство економічного розвитку і торгівлі УкраїниМВС України, Адміністрації Держприкордонслужби, ДСНС УкраїниУкравтодор та Луганської облдержадміністрації щодо делегування представників для участі в роботі Робочої групи, до компетенції яких належить зазначені питання.

✅ Також провів особистий прийом громадян, з якими спілкувався щодо нагальних питань, які їх турбують та актуальні теми галузі будівництва.

✅ Разом з ДСНС України Офіс ефективного регулювання та Асоціацією «Український Центр Сталевого Будівництва» підписали Меморандум про співпрацю у вдосконаленні нормування вогнестійкості будівельних конструкцій.
Технології йдуть вперед і ми також хочемо їх застосовувати в Україні. Існують різні технології, які можуть пришвидшити будівництво на 15% та здешевити його при незмінній якості на 20-30%. В Україні можна і треба будувати безпечніше, якісніше та швидше.

✅ Взяв участь у презентації Першого в історії чемпіонату Європи з міні-футболу серед компаній будівельної галузі. Europian Builders Cup 2019 відбудеться у Києві 7-11 серпня на стадіоні ім. В. Баннікова. Участь у чемпіонаті візьмуть команди з різних європейських країн, а саме: України, Білорусі, Литви, Грузії, Німеччини, Швеції та Молдови. Організатори – Футбольна асоціація будівельників України за підтримки Конфедерації будівельників України. Для нас дуже важливо об’єднатися і показати приклад, як можна швидко та успішно розвиватися!

✅Щодо реформування ДАБІ. 
Доопрацьовуємо план згідно всіх пропозицій, наданих членами робочої групи та представниками громадськості.

▶️ Один із важливих і першочергових кроків – впровадження ефективного е-кабінету забудовника.
Окрім створення е-кабінету планується:
? – розробка дієвого механізму притягнення до відповідальності посадових осіб органів Держархбудконтролю за порушення у сфері містобудівної діяльності;
? – запровадження дієвого механізму контролю за діяльністю експертних організацій;
? – розроблення і запровадження інформаційної кампанії ДАБІ з підвищення рівня поінформованості громадян щодо надання послуг у сфері містобудівної діяльності;
? та внесення низки змін у інші закони та підзаконні акти. Про все це обов’язково розповім детальніше згодом.

? Для чого потрібні ці зміни?
✅ мінімізація корупції у дерархбудконтролі і будь-яких впливів чиновників на прийняття рішень,
✅ суттєве спрощення процедур і підвищення якості контролю робіт.
Крім того, це також може позитивно вплинути на позиції України у рейтингу Doing Business за будівельним показником у майбутньому ⬆️

А як пройшов ваш тиждень?

Залишити відповідь