Украина и ЕС Украина Реформы

Понад 8 млн послуг отримали українці за перше півріччя 2019 року у ЦНАПах.

Геннадій Зубко з Lev Partskhaladze.29 хв.

❗️Понад 8 млн послуг отримали українці за перше півріччя 2019 року у ЦНАПах. 
Всього в Україні створено 796 нових ЦНАПів, з початку року – 18 нових центрів. В ОТГ їх працює вже 168.
Адмінпослуга має працювати як швидкий і зручний сервіс від держави! 
ЦНАП – реальне забезпечення прозорості, відкритості та зрозумілості дій влади у сфері надання адміністративних послуг. Крім того, це додаткові кошти, якими наповнюються місцеві бюджети.
Вже є Центри, у яких надається найбільший перелік різних послуг – до 500. Найпотужніші ЦНАПи – у Києві, Харкові і Вінниці, які щодня можуть надавати від 3,7 тис до 5,8 тис послуг, у тому числі через територіальні підрозділи. 
Наразі за підтримки естонського проекту EGOV4UKRAINE у ЦНАПах впроваджується сучасна інформаційна система «Вулик». Систему до кінця 2020 року запровадять у понад 400 ЦНАПах по всій Україні. «Вулик» відрізняється від аналогів доступом до публічних реєстрів та обміну даних в онлайн-режимі через систему «Трембіта». Це дозволить прискорити процес надання адміністративних послуг для громадян та юридичних осіб у 10 разів. 
Мінрегіон спільно з Програмою «U-LEAD з Європою» розробив нові Стандарти для надання якісних адмінпослуг, які передбачають вимоги як до приміщень (прозорий офіс), так і щодо доступності. Зокрема, прописані рекомендації від вибору місця розташування до алгоритму налаштування роботи, переліку послуг та підбору персоналу. Головні цілі – 30-ти хвилинна доступність, швидкість обслуговування, висока якість сервісу.
ULEAD з Європою / ULEAD with EuropeULEAD з Європою: створення ЦНАП

Залишити відповідь