Украина и ЕС Украина Реформы

? Іще одна перемога за нами, сьогодні в медовій галузі.

Офіс ефективного регулювання

Щойно · 

? Іще одна перемога за нами, сьогодні в медовій галузі.

? Україна перебуває в 5 світових лідерів по експорту меду і ми не плануємо зупинятись на досягнутому. Сьогодні Мінагрополітики своїм наказом затвердило не лише нові вимоги до меду, а й курс на удосконалення “медових правил”.

❓ Яка ситуація зараз?

❗Наразі в Україні діє Національний стандарт ДСТУ №4497:2005 «Мед натуральний», який передбачає лише добровільні до виконання вимоги до маркування, виробництва і продажу меду на території України. При цьому, його дія не поширюється на експортні поставки.

❓ А що забезпечать нові вимоги?

❗ Простежуваність на ринку та контроль якості меду
створять умови для усунення проблеми фальсифікації та підробки меду
нададуть можливість державі володіти повноцінною інформацією щодо обігу та виробництва меду.

? Також прийняття наказу сприятиме належній поінформованості споживачів продукції та забезпечить усунення протиріч при проведенні експортно-імпортних операцій суб’єктів господарювання країн ЄС та України.

? Ми разом із Спілкою пасічників України брали активну участь у його розробці, тож дуже раді затвердженню!

? Нагадаємо, в минулому році Офіс здійснив дослідження ринку меду в Україні, результатом якої стала Зелена книга, з текстом можна ознайомитись за посиланням: https://bit.ly/2JdK78x
Країна змінюється, не перемикайтесь!

#FORBIZ #EU4Business

Міністерство аграрної політики та продовольства України Olga Trofimtseva Держпродспоживслужба Volodymyr Lapa Andrew ZablotskyIryna Gruzinska Альона Смагіна Roman Stadnik

Залишити відповідь