Тетяна Геращенко

Доброго ранку, співвітчизники. Неділя. Що цікавого?

Доброго ранку, співвітчизники.
Неділя. Що цікавого?

????Більшість представників Конгресу США підтримують ідею реалізації сценарію про імпічмент президента Дональда Трампа. Про це повідомляє Reuters. Член Палати представників Салуд Карбаджал виступив із заявою, в якій назвав дії президента Трампа такими, що суперечать демократичним принципам країни. Він заявив, що вже настав час розглянути питання щодо імпічменту американського лідера. Його ідею підтримали демократи. Їх більшість у Палаті представників, 235 осіб.
Для того щоб почати процедуру імпічменту, необхідно набрати 218 голосів. Поки що однозначно “за” висловлюються лише 118 чоловік. Громадські опитування з приводу імпічменту мають досить неоднозначні результати.

????США запроваджують часткові санкції проти російського держборгу: банкам США заборонять купувати єврооблігації (крім рублевих) уряду РФ і, ймовірно, держкомпаній, але лише при первинних розміщеннях.

????Нідерландсько-британська компанія Shell, яка є одним з акціонерів проєкту газопроводу «Північний потік-2», заявила, що буде виконувати санкції США в разі їх ухвалення, але «зобов’язана продовжувати виконання договору про партнерство».

????У Національному інституті стратегічних досліджень обговорили перспективи співпраці з СКУ (Світовий конгрес українців). Зазначається, що під час зустрічі були обговорені головні завдання, серед яких пріоритетними є оборонна і безпекова місії СКУ, фінансова допомога українським ініціативам та підтримка економічних зв’язків, а також інформаційна підтримка з метою донесення правдивих меседжів до міжнародної спільноти про ситуацію в Україні.
Також відзначалося особливе місце України в медіюванні міграційних питань та творення нового виміру розуміння потреб та формування політики міграції в європейському та трансатлантичному контексті.
Було обговорено місце і роль Національного інституту стратегічних досліджень, важливість збереження професійного експертного середовища в Україні особливо в ситуації демократичної зміни влади. Окрему увагу було приділено питанням етнополітики та дотримання прав національних меншин в Україні.

????”Пане Сурков, та обставина, що в столиці путінської держави “глибинний народ” починає виходити на вулиці за свободу, говорить про те, що ви хоч зі шкури вилізьте, а людині свобода все одно потрібна – і рано чи пізно ваш картковий будиночок посиплеться”, – заявив посол України в Австрії Олександр Щерба.

?????У Великій Британії покажуть український фільм «Крути 1918»

???Міжнародне рейтингове агентство рStandard&Poor’s (S&P) підвищило кредитний рейтинг АТ “Укрзалізниця” (УЗ, Київ) із “CCC+” до рівня “В-” із прогнозом “стабільний”, повідомила прес-служба УЗ у середу.

???Наглядова рада державного Ощадбанку (Київ) ухвалила рішення підтвердити професійну придатність голови правління Андрія Пишного, а також його відповідність кваліфікаційним вимогам та продовжити його повноваження на п’ять років.
Як повідомляється в прес-релізі Ощадбанку, для проведення незалежної оцінки менеджменту Ощадбанку рішенням наглядової ради було залучено міжнародну компанію з добору персоналу “Педерсен і партнерс”.

??☀️⚡️На Хмельниччині відкрили першу в Україні сонячну електростанцію з українськими сонячними панелями
? Потужність – 14,299 МВт 
? 37926 українських сонячних панелей SNRG, виробництва KNESS PV
? Близько 7800 домогосподарств забезпечені електроенергією 
? Ефективно використані 26 га землі непридатної для сільськогосподарського використання
? На 15 тис. тонн в рік скорочені викиди вуглекислого газу в атмосферу

?Героям слава!
Дякую воїнам за мир.?? 
Близьким та рідним зустріти живих та здорових захисників.
❤️?Волю полоненим. 
Одужання пораненим.?
Перемоги всім нам. У навчанні та праці ми змінюємо себе, як ні в чому іншому і цим покращуємо світ навколо )

Дякую за увагу ? Дуже рада бачити. Приємного дня всім

Залишити відповідь