Украина и США Украина НАТО

Сьогодні провели зустріч із колишнім Державним секретарем у справах ветеранів США Бобом МакДональдом, під час його візиту до Києва.

Ірина Фріз / Iryna Friz

4 год · 

Сьогодні провели зустріч із колишнім Державним секретарем у справах ветеранів США Бобом МакДональдом, під час його візиту до Києва.

Мали можливість спільно з командою Міністерство у справах ветеранів – Григорій ГалаганОксана КолядаОлександр Терещенко розповісти про місію, цілі, завдання та напрямки діяльності. Про законодавчі ініціативи Мінветеранів та пілотні проекти. Про роботу, що була проведена щодо створення Єдиного державного реєстру ветеранів. Наголосила на тому,що Міністерство у справах ветеранів потребує політичної підтримки наших партнерів, а також експертної та фінансової допомоги для набуття інституційної спроможності. Державна політика щодо ветеранів має формуватися саме профільним Міністерством із широким залученням безпосередньо ветеранів до її розробки.

У свою чергу пан Боб МакДональд відзначив, що Сполучені Штати Америки та Україна мають схожі проблемні питання щодо ветеранів. Окрему увагу в ході зустрічі було приділено діяльності Міністерства у справах ветеранів США щодо реагування на виклики і потреби ветеранів, а також тому за яким принципом надаються соціальні пільги, медична та психологічна допомога ветеранам. Була приємно вражена, високим рівнем щирої зацікавленості та підтримки Бобом МакДональдом роботи Міністерства у справах ветеранів України.

Увагу приділили співпраці Міністерства у справах ветеранів України з громадським сектором. Участь у формуванні програм національно-патріотичного виховання. Розробка програм з підтримки бізнесу ветеранів, забезпечення житлом, надання якісних медичних послуг, психосоціальна адаптація та спортивна реабілітація. В свою чергу ознайомились з американською моделлю налагодження комунікації між Міністерством у справах ветеранів США та американськими громадськими організаціями.

Дякую, пане Боб МакДональде, за змістовний та предметний діалог, за щирість і підтримку діяльності Міністерства у справах ветеранів України.

U.S. Department of Veterans Affairs

Залишити відповідь