Украина и ЕС Украина Реформы

Система «Трембіта» зробить державні процеси ефективнішими й покращить життя громадян

Реформа державного управління

Система «Трембіта» зробить державні процеси ефективнішими й покращить життя громадян!? Як?

Вона є чимось більшим за просто технічний інструмент. ?Система електронної взаємодії «Трембіта» – ціла ідеологія про те, як мають взаємодіяти державні органи: так, щоб громадяни не бігали за довідками, а отримували, зрештою, зручні державні послуги.

➡️У відео від EU Project “Pravo-Justice” експерти пояснюють її філософію. І відзначають, що позитиви від впровадження «Трембіти» отримає і система правосуддя в Україні!

Які? Дізнавайтеся тут: .

Технічне рішення і належна нормативно-правова база – це ще не все, що потрібно, аби міжвідомча взаємодія ефективно запрацювала. Експерти кажуть, що не менш важливою є і політична воля самих відомств приєднатися до системи!

До слова, Державне агентство з питань електронного урядування Україниі проєкт Egov4Ukraine регулярно проводять навчання щодо підключення та експлуатації “Трембіти”.

➡️Більше про систему дізнавайтеся тут: .

#РеформаДержавногоУправління #RunDataRun

Офіс віце-прем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграціїEurasia Foundation TAPAS Project/Прозорість та підзвітність у держуправлінні та послугахE-Governance Academy ULEAD з Європою / ULEAD with Europe Офіс реформ Кабінету Міністрів України Oleksandr Ryzhenko Aleksey Vyskub Anton YashchenkoMaryna Krasnopolska Petro Matiaszek Danylo Molchanov Yurii Kopytin Kameran Asaad

Залишити відповідь