Украина и ЕС Украина Реформы

19 серпня за підтримки ULEAD з Європою / ULEAD with EuropeМіністерство освіти і науки України відкрило традиційний освітянський форум – Всеукраїнську серпневу конференцію.

ULEAD з Європою / ULEAD with Europe

19 серпня за підтримки ULEAD з Європою / ULEAD with EuropeМіністерство освіти і науки України відкрило традиційний освітянський форум – Всеукраїнську серпневу конференцію. Цього року темою масштабної зустрічі освітян з усієї України стала «Нова українська школа: виклики та перспективи освітньої реформи»?‍??‍?.

Відкриття заходу відбулося за участі Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана, Міністра освіти і науки Лілії Гриневич, Голови представництва ЄС в Україні/ European Union in Ukraine Хюґa Мінґареллі, директора Світового банку в справах України, Білорусі та Молдови Сату Кахконен.

Посол Хюґ Мінґареллі відзначив вражаючі успіхи Уряду у впровадженні реформи освіти, яких вдалося досягти за останній рік. Реформа #децентралізації, що проходить паралельно з реформою освіти, працює на покращення місцевих соціальних та економічних умов для кожного громадянина.

«Децентралізація змогла повністю змінити механізм управління в малих громадах, і ми підтримуємо реформу децентралізації через нашу Програму U-LEAD», – сказав посол Мінгареллі.

У межах конференції заплановано загальну дискусію щодо майбутнього реформування української освіти, а також різнопланові панелі: результати першого року #НУШ та підготовку до 2019/2020 навчального року, школа і громада, стандарт базової середньої освіти НУШ, педагогіка партнерства, інклюзія, фінансування освіти, розвиток професійної та педагогічної освіти? тощо.

Залишити відповідь