Украина Реформы

Всі галузі, підпорядковані Мінінфраструктури, демонструють щорічне зростання від 16% до 50%.

Association4U

Всі галузі, підпорядковані Мінінфраструктури, демонструють щорічне зростання від 16% до 50%.
Успішно пройдено міжнародні аудити ICAO, IMO, EASA. А це відповідність безпеки польотів та судноплавства в Україні міжнародним стандартам і угодам.

Дорожня галузь вперше має захищене фінансування. За 2016 -2019 роки відновлено понад 10 000 км доріг.

Вперше запрацював фонд з безпеки дорожнього руху, кількість смертей в результаті ДТП скоротилася на 30%.

Запущено понад 20 маршрутів залізницею до ЄС. 30 нових локомотивів General Electric вже в Україні – це перше надходження тепловозів в Укрзалізницю за останні 10 років. Працює Kyiv Boryspil Express.

Бескидський тунель введено в експлуатацію. Пропускна здатність на західному напрямку збільшилася удвічі – з 47 до 100 потягів на добу.

Оновлена Укрпошта посіла 33 місце в рейтингу Всесвітнього поштового союзу серед 173 пошт світу.

20 українців щодня пересідають на електрокари, Україна серед топ-10 країн світу за темпами росту електромобільності.

Понад 3,5 млрд грн інвестовано адміністрацією морських портів у розвиток портової інфраструктури, починаємо концесію портів Ольвія та Херсон. 
Зростання обсягів перевезень внутрішніми водними шляхами за три роки склало 112%.

Міністерство інфраструктури – лідер серед поширення відкритих даних та створення на їх базі ІТ-продуктів для громадян та бізнесу.

Підготовлено якісну законодавчу базу спільно з бізнесом, українськими та іноземними експертами (більше 40 нових законів у сфері інфраструктури).

Більш ніж на 100 % виріс пасажиропотік в аеропортах України. 14 нових авіакомпаній почали працювати на нашому ринку. Створено авіакомпанію SkyUp. Відновлено роботу понад 10 регіональних аеропортів, будуємо летовища Одеси і Дніпра. 30 % – частка лоукостів у міжнародному сполученні. Ryanair в Україні! 10 євро – вартість авіаквитка до країн ЄС стала реальністю. Ціни на квитки на внутрішньому сполученні від 500 гривень. Україна посіла перше місце в Європі за динамікою зростання пасажиропотоку у 2018 році і друге місце в Центрально-Східній Європі за кількістю перевезених пасажирів у першому півріччі 2019 р.

Детальніше у самому звіті 

Міністерство інфраструктури України Volodymyr Omelyan

Залишити відповідь