Тетяна Геращенко

Доброго ранку, співвітчизники.Четвер. Що важливого сьогодні?

Доброго ранку, співвітчизники.Четвер. Що важливого сьогодні?
????⛔️Президент США Дональд Трамп у розмовах з помічниками запропонував перевірку Ініціативи безпекової допомоги Україні (Ukraine security assistance initiative), і це може тимчасово заморозити освоєння передбачених бюджетом США на цей рік коштів.
????⛔️Президент України Володимир Зеленський під час телефонної розмови з Ангелою Меркель подякував Федерального канцлера Німеччини за послідовну позицію ФРН про неможливість повернення Росії до “Великої сімки” в умовах агресії проти України та окупації Криму. Крім результатів саміту “Групи семи” у Біарріце глави держав обговорили ситуацію з безпекою на сході України. Зокрема, Зеленський повідомив про виконання українською стороною домовленостей по розведенню сил і засобів в районі Станиці Луганської.Також президент підтвердив, що Україна залишається послідовною у виконанні своїх зобов’язань щодо мирного врегулювання на Донбасі, яке можливе з використанням політико-дипломатичних механізмів.
????Чотири сенатори-демократи надіслали президенту США Дональду Трампу листа, в якому висловлюють свою незгоду із можливим поверненням лідера РФ Володимира Путіна та Росії до Великої сімки.Про це повідомляє Голос Америки.“Чотири сенатори-демократи – Боб Менендез, Чак Шумер, Джек Рід і Марк Ворнер – надіслали президентові Трампу листа, в якому висловлюють свою незгоду із можливим поверненням Володимира Путіна та Росії до Великої сімки”, – йдеться у повідомленні.
????Активне використання Кремлем дезінформації допомагає Росії досягати короткотермінових цілей, але шкодить в довготривалій перспективі.Таку думку в інтерв’ю Канадській асоціації НАТО висловив керівник служби стратегічних комунікацій Збройних сил Канади, бригадний генерал Джей Джанзен.“Ведеться дуже багато дискусій й існує переконання, що дехто, приміром Кремль, досягає значного ефекту, використовуючи механізми дезінформації. Варто пам’ятати, що переваги, які вони отримують, є дуже короткотерміновими. Так, вони можуть проводити атаки ботів, що дають їм змогу тимчасово донести інформацію та спричинити плутанину через якусь подію. Однак, подивіться на довготермінову довіру та дані опитувань стосовно думки не росіян про наміри Кремля. Відбувається нівелювання міжнародної позиції Росії, оскільки громадяни світу вбачають РФ як невідповідального діяча у сучасному світі”, – сказав Джанзен.
???????Бійці Національної гвардії України будуть брати участь у масштабних навчаннях «Rapid Trident 2019», які триватимуть з 13 по 28 вересня поблизу Львова.«Заходи відбудуться на базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ поблизу Львова», – йдеться у повідомленні.Участь у багатонаціональних навчаннях візьмуть близько 3,7 тисячі військовослужбовців із 14 країн НАТО і партнерів блоку, зокрема майже 375 американських військовослужбовців і цивільних фахівців.Упродовж серпня 18 інструкторів Збройні сили Канади в Україні / Canadian Armed Forces in Ukraine навчали гвардійців зведеної роти процесу управління військами (TLP) та зв’язку за стандартами НАТО, тактиці пересування та інженерній підготовці, тактичній медицині та топографії.
????Інститут міжнародних фінансів (Institute of International Finance, IIF) на тлі різкого зростання реального ВВП у другому кварталі 2019 року до 4,6% поліпшив свій прогноз зростання ВВП загалом за 2019 рік до близько 3,5% порівняно з раніше прогнозованими 2,8%.”Ми очікуємо, що зростання ВВП за підсумками 2019 року становитиме близько 3,5%, достатнє для початку виплат за ВВП-варантами, випущеними для реструктуризації боргу в 2015 році”, – зазначили аналітики IIF у звіті.
????Віце-міністр закордонних справ Польщі Шимон Шинковський вел Сеньк заявив, що співпраця Росії і Німеччини щодо проєкту “Північний потік-2” нагадує співпрацю нацистської Німеччини з СРСР перед Другою світовою війною.
????Минулого тижня представництво Консультативної місії ЄС в Україні (КМЄС Україна) в Одесі провело в Подільську триденний тренінг з тактик огляду місця злочину. Згаданий тренінг – перший тренінг такого роду на Одещині – є продовженням діяльності місії в галузі реформування здійснення кримінальних розслідувань в Україні через запровадження кращих європейських практик в роботу української поліції в рамках проекту об’єднання функцій слідчих та оперативників.
????Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) та АТЗТ «Миронівський хлібопродукт» (МХП) продовжують співпрацю.
????Синод Елладської православної церкви підтвердив канонічність надання автокефалії ПЦУ
???Переможці конкурсу на найкращу публікацію про НАТО у вересні відвідають штаб-квартиру Альянсу в Брюсселі
??Енергоатом і Турбоатом затвердили програму модернізації обладнання всіх українських АЕС до 2024 року
???На “Шосткінському казенному заводі “Імпульс” (входить до державного концерну “Укроборонпром”) завершується створення новітнього виробничого центру, на якому найближчим часом розпочнеться виробництво комплектуючих, необхідних для завершення створення замкнутого циклу виробництва артилерійських боєприпасів і ракетного озброєння, повідомив генеральний директор держконцерну Павло Букін.
??В Україні почала роботу Державна податкова служба
??На Донеччині обсяг повернених коштів Державного фонду регіонального розвитку (ДФРР) за результатами реалізації інвестиційних проєктів у 2018 році становить 152 млн 753,077 тисяч гривень
??МОН: В українських профтехах уперше обиратимуть керівників за єдиними правилами
??✈️Україна піднялася на 2 місце у Східній Європі за кількістю авіапасажирів
????Європейське космічне агентство (ЄКА) планує тимчасово припинити польоти своїх астронавтів до Міжнародної космічної станції (МКС) на російських кораблях.Про це заявив глава представництва ЄКА в РФ Рене Пішель під час виступу на Євразійському аерокосмічному конгресі, пише ТАСС.
????ПрАТ “Національна енергетична компанія “Укренерго” 27 серпня повідомило РФ про передачу в арбітраж вимог у спорі щодо незаконного захоплення своїх інфраструктурних об’єктів на території Криму.Згідно з повідомленням НЕК, наступним кроком буде формування складу арбітражного трибуналу для розгляду спору.”Укренерго” вимагає компенсації за порушення Росією угоди між Кабінетом Міністрів України та урядом РФ про заохочення та взаємний захист інвестицій від 1998 року. До вимог також входить компенсація шкоди від незаконної експропріації інвестицій “Укренерго” в Криму та порушення зобов’язання гарантувати повний та безумовний правовий захист”, – йдеться в повідомленні.
?Героям честь і слава!Дякую захисникам за мир.?? Родинам дочекатись живих та здорових воїнів.?❤️?Звільнення полоненим. Дякую справжнім та сильним союзникам за невтомну підтримку.??Міцного здоров’я та наснаги пораненим.Перемоги всім нам.✌️

Залишити відповідь