Украина и ЕС

Іванна Климпуш-Цинцадзе провела перші зустрічі під куполом Верховної Ради. Вона зустрілася з Віце-Президенткою новообраного Європейського Парламенту Кларою Добрев.

Офіс віце-прем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції

Іванна Климпуш-Цинцадзе провела перші зустрічі під куполом Верховної Ради. Вона зустрілася з Віце-Президенткою новообраного Європейського Парламенту Кларою Добрев. Вони обговорили успіхи та виклики України на шляху зближення з ЄС та підтримку України Європейським Парламентом. Сторони висловили впевненість, що ця підтримка і надалі буде незмінною.

Пані Добрев є членом делегації ЄП в Парламентському Комітеті асоціації Україна-ЄС та є членом групи, яка, серед іншого, є відповідальною за зв’язки з країнами Східного Партнерства. ІКЦ висловила подяку Віце-Президентці за її позицію щодо України, зокрема, за підтртимку Резолюції Європарламенту щодо українських політичних в’язнів.

Друга зустріч відбулася з Головою Українсько-німецької групи з міжпарламентського співробітництва у Німецькому Бундестазі Омідом Нуріпуром. ІКЦ відзначила інтенсивність міжпарламентського діалогу між країнами та висловила сподівання, що найближчим часом будуть налагоджені плідні контакти німецьких парламентарів з новим складом Верховної Ради України. Вона подякувала пану Нуріпуру за непохитну позицію офіційного Берліну щодо підтримки України у відновленні суверенітету та територіальної цілісності. Іванна Климпуш-Цинцадзе також зазначила, що Україна розраховує на підтримку Німеччини у проведенні найближчим часом зустрічі лідерів держав у «нормандському форматі» з метою посилення тиску на Росію задля виконання нею своїх зобов’язань в рамках Мінських домовленостей. Конкретними кроками мають стати повне припинення вогню на сході України, розведення військ та звільнення в’язнів Кремля, які незаконно утримуються Росією.

Залишити відповідь