Тетяна Геращенко

Світлого ранку, шановні.Неділя. Що цікавого?

Світлого ранку, шановні.Неділя. Що цікавого?
??????Секретар Ради національної безпеки і оборони Олександр Данилюк підписав меморандум про співпрацю в сфері енергетики з представниками Сполучених Штатів та Польщі, повідомляє РНБО 31 серпня.За даними відомства, документ зокрема стосується диверсифікації джерел постачання газу та підвищення рівня енергетичної безпеки. Окрім Данилюка, участь у підписанні взяли голова Департаменту енергетики США Рік Перрі та уповноважений уряду Польщі зі стратегічної енергетичної інфраструктури Пйотр Наїмський.
?????У Торонто зібралися чудові, талановиті митці сучасного українського кінематографа Ярослав Лодигін, Олег Маламуж, Олена Дем‘яненко, Сергій Степанський.Стартували Дні українського кіно ???. Посольство має честь вже третій рік поспіль долучитися до цього важливого і цікавого заходу.Індустрія кіно стрімко розвивається в Україні. Багато нових різножанрових картин вийшли у світ, зокрема, за підтримки ДержКіно України.Попереду безліч можливостей — нові ринки та міжнародні кооперації, у тому числі з Канадою ??, касові прем‘єри та перемоги на фестивалях.Ми ❤ українське кіно, бо воно справжнє!Сьогодні тут дуже бракує ще одного митця — українського режисера Олега Сенцова. Він працює над своїм новим фільмом у… російській в‘язниці. Його історія, сповнена боротьби та несправедливості, відома на весь світ. Професійна світова кіноспільнота закликає до негайного звільнення Олега і ми дуже чекаємо його вдома.Щоб одного дня він презентував свої роботи на найкрутіших міжнародних кінофестивалях світу, в тому числі тут — у Торонто.
??????Міністр енергетики Росії Олександр Новак заявив у п’ятницю, 30 серпня, що РФ готова провести тристоронні газові переговори з Єврокомісією і Україною в першій половині вересня.Раніше віцепрезидент Європейської Комісії Марош Шефчович пропонував провести тристоронню зустріч з 16 по 23 вересня. “У нас є пропозиція про зустріч від заступника голови Єврокомісії пана Мароша Шефчовича. Або 16 числа, або може якісь інші дати. Ми обговоримо. Я думаю, що це буде узгоджено найближчим часом”, – цитує Новака агенція “Интерфакс”.
????Найближчими місяцями у 24 областях України завершать співпрацю з Програмою, або урочисто відкриють свої Центри надання адміністративних послуг громади-учасниці* Програми «U-LEAD з Європою». Три тижні тому нові сучасні ЦНАП відкрилися у Мамаївцях, Чернівецької області, та Попільні, Житомирської області. Вони тепер надають адміністративні послуги майже 30 тисячам своїх мешканців. Як це було можна подивитися тут: http://bit.ly/30PJqHz
????Загальні пріоритети програми залишаються актуальними і на 2020-й рік: розвиток культурного різноманіття та посилення конкурентоспроможності європейських культурного та креативного секторів. Наступного року програма буде зосереджена на Новій Європейській Програмі у Сфері Культури, програмі Єдиного цифрового ринку та стратегії #Digital4Culture. Також 2020-й рік буде останнім роком поточної програми, тому конкурси будуть націлені на ефективну імплементацію програми-наступниці («Креативна Європа» на 2021-2027 роки). Детальніше: http://bit.ly/2ztEgog
????Президент Польщі Анджей Дуда заявив, що політика санкцій щодо Росії через ситуацію з територіальною цілісністю України має бути продовжена.
????Німеччина підтримує можливий обмін полоненими між Росією і Україною
?????30 серпня 2019 року в приміщенні ДКА відбулась зустріч із Президентом CNES паном Жаном-Івом Ле Галлем та із заступницею керівника департаменту з питань програмування, міжнародної діяльності та якості CNES пані Паскаль Ультре-Герар. З української сторони в зустрічі взяли участь Голова ДКА та представники ДП «КБ «Південне» ім. М.К. Янгеля» та НЦУВКЗ.Під час зустрічі сторони обговорили перспективи співробітництва у сфері космічної діяльності та висловили зацікавленість у предметному опрацюванні питання співпраці за наступними напрямами:Окремі комплектуючі до космічних ракетних двигунів;Місячна місія;Кліматична космічна обсерваторія (міжнародна ініціатива CNES, до якої планує долучитись Україна).
????У ДК «Укроборонпром» на всіх етапах діловодства запроваджено електронний документообіг, який інтегровано до системи електронної взаємодії органів виконавчої влади.
?Героям честь і слава!Дякую захисникам за мир.?? Родинам дочекатись живих та здорових воїнів.?❤️?Звільнення полоненим. Дякую справжнім та сильним союзникам за невтомну підтримку.??Міцного здоров’я та наснаги пораненим.Перемоги всім нам.✌️

Залишити відповідь