Тетяна Геращенко

Світлого ранку, шановні. Вівторок. Що важливого?

Світлого ранку, шановні. Вівторок. Що важливого?
????⚙️?Мінфін оголошує відбір банків для участі у спільному Проєкті України та Європейського інвестиційного банку в аграрній галузі. 30 Серпня 2019 рік. Міністерство фінансів України оголошує відбір комерційних банків для участі у спільному Проекті України та Європейського інвестиційного банку «Основний кредит для аграрної галузі – Україна» (Фінансова угода між Україною та ЄІБ від 28.12.2015, ратифікована Законом України від 20.09.2016 р.№1530-VIII).Банки, які будуть відібрані для участі у Проєкті, зможуть отримати довгострокові кредитні ресурси, загальний обсяг яких складає 400 мільйонів євро, з метою подальшого кредитування підприємств аграрного сектору економіки України (зернових та олійних культур, рибних господарств (у тому числі аквакультур)).Для участі у Проєкті банк-претендент повинен відповідати вимогам, що затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 10.07.2019 №606 “Питання реалізації спільного з Європейським інвестиційним банком Проекту “Основний кредит для аграрної галузі – Україна”, та надати офіційний лист за підписом уповноваженої особи із зазначенням очікуваного обсягу фінансування в рамках Проєкту разом з документами, перелік яких затверджено вищезазначеною постановою КМУ.Згадані вимоги разом з валютно-фінансовими умовами Проєкту також розміщені для ознайомлення на сайтах Міністерства фінансів України (https://mof.gov.ua/uk) та Укрексімбанку (https://www.eximb.com/).
З моменту початку операції ЮНІФАЄР у 2015 році, вона надала підтримку в підготовці 14 107 членів Силових структур України. Це було досягнуто завдяки зусиллям та відданості особового складу з різних родів військ та спеціальностей Збройних сил Канади, як регулярних військ так і резерву, які працювали пліч-о-пліч з міжнародними партнерами зі ??, ??, ??, ??, ??, ?? та, звісно, ??. У День праці, ми віддаємо шану їх старанням! ?
????Посол Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії в Україні Мелінда Сіммонс вручила копії вірчих грамот заступнику міністра закордонних справ з питань європейської інтеграції Олені Зеркаль та заявила про готовність Британії розширяти та диверсифікувати програми технічної допомоги Україні.Про це повідомляє пресслужба МЗС.«Велика Британія налаштована розширяти та диверсифікувати програми технічної допомоги Україні з особливим наголосом на розвиток регіонів, які потерпають від російської агресії», – підкреслила новоприбула посол.
????⛔️Зеленський і віцепрезидент США Майк Пенс узгодили “покрокову стратегію” повернення миру в Україну.
????Міністр енергетики США Рік Перрі заявив, що Вашингтон, найімовірніше, продовжать санкційну політику щодо Росії.Пері, виступаючи після зустрічі з польськими та українськими політиками у Варшаві, заявив, що “Вашингтон, швидше за все, продовжить посилювати санкції проти РФ після окупації українського Криму у 2014 році”.
????Високий представник ЄС з питань зовнішньої політики і політики безпеки Федеріка Могеріні відзначила прогрес у розвитку України за останні 5 років.Про це йшлося у виступу Могеріні на конференції послів ЄС у Брюсселі.”Україна сьогодні набагато сильніша країна. Я пам’ятаю 2014 рік, ті драматичні події, і зараз ми точно в іншій ситуації. Криза в Україні досі не завершена, але за ці 5 років Україна пройшла дуже довгий шлях і сьогодні це більш стабільна країна, ніж 5 років тому”, – сказала Могеріні.Вона зазначила, що співпраця ЄС з Україною має дуже сильний безпековий компонент, але блок також багато інвестує у розвиток людських відносин.”Ми допомагаємо створювати робочі місця, будувати і відновлювати інфраструктуру. Ми лібералізували доступ до ЄС, допомагаємо співпраці між нашими людьми, між навчальними закладами тощо. За ці 5 років ми надали Україні найбільший пакет допомоги в історії ЄС. І саме завдяки цьому країна уникла колапсу і може рухатися далі, намагаючись вийти сьогодні з цієї кризи”, сказала вона.
????Європейський фонд регіонального розвитку (ERDF) інвестує 363,3 мільйонів в будівництво моста через Дунай в місті Браїла, розташованому неподалік кордону з Молдовою та Україною.
??⚙️МІНРЕГІОН ПРОФІНАНСУЄ МАЙЖЕ 260 ОБ’ЄКТІВ КУЛЬТУРИ у громадах за рахунок субвенції на розвиток інфраструктури ОТГОб’єднані територіальні громади України отримали субвенції на майже 210 мільйонів гривень на реконструкцію та ремонт майже 260 об’єктів культури у різних куточках нашої держави.Переважна більшість із них – це сільські, селищні, районні будинки культури, центри культури та дозвілля, будинки дитячої творчості, де будуть проведені як точкові ремонти, реконструкції із застосуванням енергозберігаючих технологій, так і капітальні ремонти приміщень.Вкрай важливо відновлювати такі культурні осередки невеликих населених пунктів, які є, фактично, єдиним місцем, де збираються усі жителі.Усього у державному бюджеті на цей рік передбачено 2,1 мільярди гривень субвенції на розвиток інфраструктури об’єднаних територіальних громад, яка розподілена на фінансування понад 2700 проектів у різних областях України в поточному році.До того ж, затверджено фінансування майже 40 об’єктів у сфері культури на суму близько 290 мільйонів гривень в рамках фінансування з Державного фонду регіонального розвитку (ДФРР), головним розпорядником коштів якого є Мінрегіон. Це будівництво, реконструкція і капремонт театрів, музеїв, бібліотек, будинків і центрів культури та дозвілля у різних областях України.
??⚙️За 7 місяців 2018 року державна компанія Спецтехноекспорт (один зі спецекспортерів ДК «Укроборонпром») заключила нових зовнішньоекономічних контрактів загальною вартістю $337 млн, що є рекордним показником компанії за останні 10 років.
??⚙️12 серпня Укрпошта першою уклала рамкову угоду на закупівлю газу, а вже 27 серпня було підписано договір про закупівлю 1 млн куб.м природного газу за першим оголошеним відбором! Ми вітаємо наших колег із закупівлею і дякуємо, що вони використовують нові інструменти Prozorro в повному обсязі.Нагадаємо, як відбувається закупівля. Процедура проходить у два етапи
????Цього року за напрямом «Розвиток потенціалу молоді» програми ЄС Еразмус+ перемогли 12 проєктів за участі 10 українських громадських організацій та Український католицький університет UCuniversity, що виступають грантхолдерами в 4 проєктах.? Загальний бюджет проєктів за участі України становить понад 1 400 000 євро.До проєктних команд входять партнери з 21 держав-членів ЄС та інших країн Східного партнерства.
???У ЛЬВОВІ КУРСАНТІВ БУДУТЬ НАВЧАТИ МІЖНАРОДНОМУ ГУМАНІТАРНОМУ ПРАВУ. Право війни (Міжнародне гуманітарне право) – один із найефективніших інструментів міжнародної спільноти для забезпечення безпеки людей та дотримання людської гідності під час війни. Воно захищає тих, хто не бере участі у конфліктах, накладає обмеження на воюючі сторони (як наприклад щодо використання хімічної зброї), зобов’язує сторони конфлікту піклуватися про поранених та надавати захист медичному персоналу. Воно стосується забезпечення поваги до людської гідності військовополонених.
????Новий податок для банків дозволить збільшити оборонний бюджетВлада Швеції у зв’язку з нарощуванням військової присутності Росії в Балтійському морі хочуть ввести новий податок для банків, що дозволить поповнити скарбницю коштами для оборони країни.
??????Президент Польщі Анджей Дуда на зустрічі з віцепрезидентом США Майком Пенсом висловився проти ідеї повернення до формату G8 за участю РФ.
?????Винищувачі НАТО в Балтії за тиждень супроводили 18 російських військових літаків
?????Фільм з циклу документальних стрічок «Незламні» покажуть у Великій Британії.2 листопада показ відбудеться в місті Лідс, а вже наступного дня – 3 листопада його продемонструють у Лондоні.
?Героям честь і слава!Дякую захисникам за мир.?? Родинам дочекатись живих та здорових воїнів.?❤️?Звільнення полоненим. Дякую справжнім та сильним союзникам за невтомну підтримку.??Міцного здоров’я та наснаги пораненим.Перемоги всім нам.✌️

Залишити відповідь