Тетяна Геращенко

Непокаяні злочинці Другої світової війни

Непокаяні злочинці Другої світової війни, неназвані та не притягнуті до відповідальності стали фундаторами сьогоднішніх військових конфліктів по всьому світу.
Рахуємо дула пані та панове: на нашому боці Польща, Латвія, Литва, Естонія. Не тому, що ми гарні, а тому що вони наступні. І Канада, бо мудрі та принципові, сильні та непохитні.
Великобританія вгамовує всім гуртом Бориса Джонсона, якого до влади привели ЗМІ, а не добрі справи чи плани про майбутній розвиток держави.
Франція у особі Емануеля Макрона вирішила розслабитись та отримувати задоволення від процесів, яких не уникнути.
Італія намагається балансувати між хоч трохи порядними та вщент корумпованими знамо ким політиками.
Іспанія шукає компромісу з Каталонією, протистояння з якою підтримує зацікавлена у послабленні ЄС країна.
Угорщина та Австрія вважають, що до них не долетить, не докотиться, гріє-гріє імперська кров судини колишніх колонізаторів.
Німеччина енергетично та економічно залежна від ресурсів РФ. Різких рухів не зробиш у такому стані.
Японія має достатньо турбот з ядерною Північною Кореєю.
Туреччина грає м’язами Османської імперії та співпрацює з кожним, в кого матиме хоч дрібненький зиск. Буде залучена у Сирію найближчим часом.
Білорусь, Казахстан, Узбекистан, Туркменістан, Азербайджан плекають власних тиранів, не без крові та спротиву, але цього замало для демократичних змін.
США скоротили військову допомогу Україні та країнам ЄС. Це як одномоментно двері та вікна у будинку вибити. Крадії ще не зайшли, але вітер вже гуляє кімнатами.
Хоча ні, після перемоги Дональда Трампа на виборах президента США за підтримки годувальника і спонсора міжнародного тероризму, вся діяльність Дональда Трампа спрямована на догоду Володимиру Путіну.

Залишити відповідь