Тетяна Геращенко

Доброго ранку, шановні. Вівторок. Що важливого?

Доброго ранку, шановні.
Вівторок. Що важливого?

????Конгресмени-демократи закликають оголосити імпічмент Трампу, через ситуацію з Україною. До закликів оголосити імпічмент Трампу, які раніше звучали в основному від радикального крила демократів, приєднались представники більш поміркованих поглядів в партії. На четвер в Комітеті з розвідки Палати представників США заплановані слухання за участі в.о. директора Національної розвідки США Джозефа Макгуайра. Саме ці слухання можуть стати ключовими для напрацювання позиції партії стосовно імпічменту

????Україна і Британія визначили пріоритети в оборонній співпраці

????Данилюк розповів канадській делегації про реформу СБУ та Укроборонпрому

??⛔️Трамп підтвердив, що говорив із Зеленським про Байдена — Forbes

??У порядок денний саміту НАТО слід включити питання ПДЧ — Порошенко

??Український соцстрах обговорили із МВФ шляхи покриття дефіциту

??США та Україна лідирують за темпами зростання агропромислового імпорту до ЄС

????У 2019 році в українському сегменті соціальних мереж Facebook та Instagram відбулися дві істотні зміни чисельності аудиторії: кожна соцмережа видалила по 1 млн ботів і отримала стільки ж нових користувачів.

????⛔️Делегація України в ПАРЄ офіційно відмовилася від участі в осінній сесії асамблеї. Делегація Верховної ради України у Парламентській асамблеї Ради Європи не братиме участі в осінній сесії організації з 30 вересня по 4 жовтня.

????⛔️”Нас там не чекають”: представниця уряду в Раді поставила під сумнів курс України до НАТО. Представник уряду у Верховній Раді Ірина Верещук вважає, що НАТО не збирається приймати Україну до своїх лав і тому варто переглянути підхід до відносин з Альянсом.«Не хочемо вступати в НАТО, це стане конфліктогеном із Росією» – депутатка з партії Зеленського підтримала «фінську модель»

? Розпочинаємо тиждень з переможних новин! Як-то кажуть, 3 роки попрацюй – і маєш результат! )
? У п’ятницю ВРУ нарешті прийняла в цілому законопроект 1059 щодо стимулювання інвестиційної діяльності в Україні! Документ містить комплексні рішення, що дозволять країні значно покращити бізнес-клімат, і найголовніше – скасовує з 1 січня 2021 року пайовий внесок у будівництві!
? В той час, коли країні вкрай потрібні інвестиції, пайова участь перетворилася на корупційний податок, що навпаки відлякує інвесторів! Цей своєрідний «податок на інвестиції» встановлювався місцевою владою на свій розсуд для кожного окремого забудовника, і міг становити від 0 до 10% від вартості будівництва. Розмір залежав виключно від «домовленостей», а цільове використання коштів, що мали спрямовуватись на розвиток соціальної інфраструктури, відслідкувати неможливо.
1059 нарешті прибирає цю корумповану схему!
Протягом 2020 року діятиме перехідний період, коли пайова участь буде сплачуватись за чіткими правилами – виключно грошовими коштами і за зниженими ставками:
✅ для нежитлових будівель та споруд – 4% загальної кошторисної вартості будівництва об’єкта;
✅ для житлових будинків – 2% вартості будівництва об’єкта;
✅ для всіх промислових об`єктів – 0!
До кінця року також мають бути внесені зміни до законодавства, що унормують порядок передачі інженерних мереж від забудовників на баланс міста.
? Ще одним важливим аспектом законопроекту є введення у законодавство поняття довірчої власності (форма іпотеки), а така можливість – це шлях до зниження кредитних ризиків і, як результат – до зниження кредитних ставок.
? Ми надзвичайно раді, що наші напрацювання, такі важливі для країни, нарешті стають реальністю! Сподіваємось, вони допоможуть Україні увійти в топ-40 Doing Business уже в 2020 році!
? Дякуємо усім причетним! Працюємо далі, не перемикайтесь!

Днями на Open Data Forum 2019 відбулось нагородження переможців головних конкурсів у сфері відкритих даних – Open Data Awards та Open Data Challenge 2019!
Вітаємо переможців!
⭐️ Open Data Award – лідери розвитку відкритих даних в Україні
Open Data Government Award – за найвищі стандарти публікації відкритих даних центральними органами управління
? Міністерство інфраструктури України
Open Data City Award – за найвищі стандарти публікації відкритих даних міськими органами управління
? Тернопіль
Open Data Business Award – за найефективніше використання відкритих даних для трансформації бізнесу
? BRDO
Open Data Social Impact Award – за найбільший соціальний вплив від використання відкритих даних
? CoST Ukraine
Open Data Leader Award – за найвищі особисті заслуги у розвитку відкритих даних
? Павло Ткаченко, Ірина Черниш (SaveEcoBot)
?‍♂️?‍♀️ Open Data Challenge – найкращі проєкти у сфері відкритих даних
✨ Назар CityBot – муніципальний чат-бот, який інформує про роботу комунальних служб міста, попереджає про аварії та відключення, збирає дані лічильників та повідомляє про тарифи та їх зміни тощо.
✨ Inspect.in.ua – вебсервіс, який, базуючись на результатах уже проведених перевірок компаній, формує перелік розповсюджених порушень, генерує персоналізовані рекомендації щодо усунення недоліків та виконує підбір зовнішніх спеціалістів.
✨ Відкрита Влада – аналітичний вебсервіс для моніторингу роботи та виявлення корупційних зв’язків серед політиків, чиновників, державних, комунальних підприємств та організацій.
✨ Мапа Реновації – інтерактивна мапа, що надає інформацію про стан закинутих будівель і просторів міста, пов’язані з ними виконавчі провадження; цільове призначення землі, актуальну діяльність активістів і забудовників.
✨ Знай свого чиновника (Запарканом) – вебсервіс, який надає аналітичну інформацію для оцінювання чиновника на основі задекларованих статків, зв’язків із компаніями чи особами та генерує загальний рейтинг чиновників за ризик-факторами.

???????Україна має чіткий курс на євроінтеграцію. Однією з головних цілей реформи внутрішнього водного транспорту є імплементація законодавства ЄС. Про це заявив Міністр інфраструктури Владислав Криклій сьогодні, 21 вересня 2019 року, під час обговорення проєкту Закону України «Про внутрішній водний транспорт».
Участь у заході взяли голова Комітету Верховної Ради України з питань транспорту та інфраструктури Юрій Кісєль, народні депутати України, представники Посольства Королівства Нідерландів в Україні, Представництва ЄС в Україні, Світового банку, Європейського інвестиційного банку, Європейського банку реконструкції та розвитку, Адміністрації морських портів, Морської адміністрації, Урядового офісу координації європейської та євроатлантичної інтеграції, BRDO, Європейської Бізнес Асоціації, Американської торговельної палати в Україні.
Міністр інфраструктури зазначив, що ключові іноземні партнери підтримують реформу внутрішнього водного транспорту та очікують прийняття секторального закону, який імплементує ряд директив ЄС відповідно до Угоди про Асоціацію між Україною та ЄС.

????Установка комплексів автоматичного вагового контролю на дорогах (WIM) буде здійснюватися за кредитні кошти, надані європейськими банками.
Про це, відповідаючи на запитання кореспондента ЦТС, повідомив керівник “Укравтодору” Славомір Новак.
“Ми завершили переговори з європейськими банками. Буде відкрита нова кредитна лінія для України в розмірі 900 млн євро. Це велика допомога для України. За рахунок цих грошей ми будемо пропонувати фінансувати наступні точки комплексів. Друге джерело фінансування – гроші з Дорожнього фонду, які повинні йти на безпеку (5%)”, – сказав він, зазначивши, що вже запропонував цей варіант міністру інфраструктури Владиславу Криклію.

????У Києві, Дніпрі й Херсоні стартував проєкт «Я знаю, ти можеш», завдання якого – надати жінкам-переселенкам знання, необхідні для відкриття власного бізнесу. Проєкт здійснює неурядова благодійна організація ELEOS-Україна, у партнерстві з німецькою організацією KWB (Koordinierungsstelle Weiterbildung und Beschäftigung e. V. – Координаційний центр з підготовки і зайнятості), фінансування проєкту здійснює МЗС Німеччини.

???Кількість жінок-військовослужбовців в лавах Збройних сил України за останні десять років зросла у 15 разів — зараз їх понад 27 тисяч.

????3-4 жовтня відбудеться одна з найважливіших подій в юридичному житті країни – VIII Судовий форум «Trias Politica: суд у системі гілок влади»!
☝️ В рамках заходу із спеціальною доповіддю виступить Лорена Бахмайєр-Вінтер, професор права Університету Комплутенсе в Мадриді, міжнародний експерт Ради Європи. Вона розповідатиме про поточний стан судової реформи в Україні у контексті стандартів Ради Європи.
?Форум традиційно збирає суддів, практикуючих адвокатів, юристів та іноземних експертів. Цього року програма Форуму обіцяє бути ще цікавішою, ніж раніше ?‍⚖️?‍⚖️
Запрошуємо до участі?

????⛔️Помічник президента України Володимира Зеленського Андрій Єрмак наголошує, що його зустріч із приватним адвокатом президента США Дональда Трампа Рудольфом Джуліані відбулася за його ініціативою після озвучених Джуліані причин скасування його візиту в Україну у травні 2019 року.

??????⛔️Президент США Дональд Трамп у неділю заявив, що Німеччині, Франції та іншим країнам Європейського Союзу слід виділяти більше коштів для підтримки України.
“Я підтримував Україну з самого початку, але я дуже розчарований тим, що інші країни не роблять так само. Німеччина повинна витрачати набагато більше, Франція, всі в Європейському Союзі повинні витрачати гроші. Чому ми витрачаємо гроші, а вони ні?” – сказав він журналістам.

????У міжнародних військових навчаннях “Rapid Trident-2019”, що відбуваються на Львівщині, вперше за всю історію таких маневрів беруть участь представники Товариства Червоного хреста України.

????Польща засуджує порушення Росією міжнародного права не лише в Україні та Грузії, але й у багатьох інших регіонах світу. Варшава однозначно підтримує єдність у ЄС щодо санкцій проти РФ в умовах порушення нею міжнародних зобов’язань.
Про це в інтерв’ю польському виданню Wprost заявив глава МЗС Польщі Яцек Чапутович.
“Польща не погоджується на порушення Росією міжнародного права через застосування військової сили проти України та Грузії. Ця країна також виконує деструктивну роль військовим втручанням у Сирії, Лівії, Венесуелі чи центральній Африці”,- заявив Чапутович.

????⛔️Підписання пакту Молотова-Ріббентропа дозволило Радянському Союзу відтягнути початок війни на два роки і тим самим урятувати сотні тисяч життів, твердять в МЗС РФ. Про це повідомляє DW з посиланням на МЗС Росії.
“Підписання пакту Молотова-Ріббентропа між Радянським Союзом і нацистською Німеччиною незадовго до початку Другої світової війни “було вимушеним кроком”, заявив МЗС Росії у неділю, 22 вересня. Це дозволило СРСР “відстрочити початок війни майже на два роки”, а також “зміцнити обороноздатність країни для боротьби з агресором”, – ідеться в повідомленні.
Крім того, в російському зовнішньополітичному відомстві стверджують, що завдяки документу “війна почалася на стратегічно вигідніших для СРСР кордонах”, а населення цих територій зазнало нацистського терору на два роки пізніше”. “Тим самим урятували сотні тисяч життів”, – вважають у міністерстві.

????У Фінляндії розслідують скуповування стратегічної землі пов’язаною з РФ компанією. Розслідування підозр у економічних злочинах щодо фірми Airiston Helmi триватиме до наступного року. Airiston Helmi, власником якої є ймовірно пов’язаний з ФСБ російський бізнесмен Павел Мельников, скуповувала об’єкти нерухомості і землі у Фінляндії. Фінська влада підозрює, що через фінську фірму велося відмивання великих сум грошей, що досягали мільйони євро. Також є підозри, його фірма готувала ділянку у Фінляндії для ремонту російських підводних човнів.

????Трамп і Дуда підпишуть декларацію про збільшення чисельності військ США у Польщі.
Польща виконала вимоги США і очікує безвізу до кінця року. Вже 30 вересня може з’явитися повідомлення про офіційне запрошення Польщі до програми візових винятків США.

????Росія і Угорщина створять міжпарламентську комісію, в рамках якої обговорюватимуть питання економічного, соціального, гуманітарного, культурного співробітництва.

????МЗС Естонії обурене викривленням історії Росією
МЗС Естонії відкинуло опубліковані напередодні твердження МЗС Росії, згідно з якими Радянський Союз звільнив Естонську Республіку від нацистської Німеччини.

???Сенцов у жовтні може приїхати в Європарламент для отримання премії Сахарова. 25 жовтня 2018 року Європейський парламент оголосив Сенцова лауреатом премії Сахарова. Він – перший в історії представник України, якого відзначили цією нагородою.

?????Серіал «Чорнобиль» американського телеканалу HBO отримав три премії «Еммі».
Серіал отримав нагороди в номінаціях «Кращий мінісеріал», «Режисура мінісеріалу, фільму та драматичної програми» та «Сценарій мінісеріалу, фільму та драматичної програми».

???Польська режисерка Аґнєшка Голланд отримала нагороду фестивалю “Золоті Леви” у Ґдині за фільм “Громадянин Джонс” про Голодомор.
Фільм польської режисерки Аґнешки Холланд «Містер Джонс» отримав «Золотого лева» – головну нагороду кінофестивалю у Ґдині.
Фільм розповідає історію вельського журналіста Ґарета Джонс (1905–1935). Він опублікував кілька гучних репортажів, взяв інтерв’ю у Гітлера, працював радником прем’єр-міністра Великої Британії Ллойд Джорджа. У 1933 році під час поїздки в СРСР журналісту вдалося обдурити супровід і побувати в українських селах, де люди помирали від голоду.

??Українка Єлістратова виграла етап Кубка Європи з триатлону в Румунії

?Героям честь і слава!
Дякую захисникам за мир.??
Родинам дочекатись живих та здорових воїнів.?
❤️?Звільнення полоненим.
Дякую справжнім та сильним союзникам за невтомну підтримку.?
?Міцного здоров’я та наснаги пораненим.
Перемоги всім нам.✌️

Залишити відповідь