Украина и Канада Украина и США Украина НАТО

Національна гвардія України взяла участь у засіданні Багатонаціонального об’єднаного координаційного комітету з питань військового співробітництва та оборонного реформування

Національна гвардія України

?‍✈️?? Національна гвардія України взяла участь у засіданні Багатонаціонального об’єднаного координаційного комітету з питань військового співробітництва та оборонного реформування

Під час засідання начальник управління міжнародного співробітництва Головного управління НГУ полковник Володимир Грабчак відзвітував перед партнерами про роботу, виконану у поточному році спільно з міжнародними партнерами, а також доповів заплановані заходи співробітництва на наступний рік.

Зокрема обговорено стан реалізації плану розбудови міжнародного міжвідомчого багатопрофільного центру підготовки підрозділів НГУ у Старому, реформу системи підготовки особового складу з наближенням до стандартів країн-членів НАТО, здобутки заходів співробітництва з колегами з США і Канади та особливості проведення спільних міжнародних навчань.

Оскільки НГУ є компонентом сил оборони, на засіданні було підкреслено важливість долучення НГУ до заходів спільної підготовки з ЗСУ із метою досягнення взаємосумісності між формуваннями, а у подальшому – можливість взаємосумісності з військовими формуваннями країн-партнерів.

Нагадаємо, головним завданням Об’єднаного комітету є розроблення та впровадження ефективних механізмів взаємодії сил оборони України та США у процесі їх реформування.

Багатонаціональний об’єднаний координаційний комітет з питань військового співробітництва та оборонного неодноразово надава Національній гвардії України матеріально-технічну допомогу. Зокрема, у 2018 році в рамках роботи БОКК Національна гвардія України отримала матеріально-технічну допомогу від Уряду США на загальну суму 25, 2 млн дол США.

Залишити відповідь