Украина и ЕС Украина Реформы

Сьогодні відбулася робоча зустріч Віцепрем’єр-міністра – Міністра цифрової трансформації Михайла Федорова Mykhailo Fedorov з Надзвичайним та Повноважним Послом Швеції в Україні Тобіасом Тибергом.

Міністерство цифрової трансформації України

#мінцифра

Сьогодні відбулася робоча зустріч Віцепрем’єр-міністра – Міністра цифрової трансформації Михайла Федорова Mykhailo Fedorov з Надзвичайним та Повноважним Послом Швеції в Україні Тобіасом Тибергом. У зустрічі також взяли участь перший заступник Міністра цифрової трансформації Олексій Вискуб Алексей Выскуб, директор Програми «U-LEAD з Європою» від Sida Камеран Худур та радниця Міністра цифрової трансформації Людмила Рабчинська Ludmyla Rabchynska.

???? Основна тема бесіди – підтримка Швецією реформи електронного врядування в Україні.

Також на зустрічі йшлося про:
▪️ подальшу підтримку впровадження проєктів “Трембіта” і “Вулик”
▪️ приведення реєстрів у належний стан
▪️ максимальну діджиталізацію процесів надання адмінпослуг як в онлайн, так і в офлайн-режимі
▪️ розроблення прозорих чітких критеріїв при формуванні цінової політики адмінпослуг
▪️ захист даних

Сторони домовились про предметні консультації із низки найважливіших аспектів реформи задля поглиблення співробітництва як в електронному урядуванні, так і в питанні розвитку інфраструктури.

#мінцифра #єМалятко #еПенсія

Міністерство цифрової трансформації та Швейцарська агенція розвитку та співробітництва підписали Меморандум про співпрацю, яким, зокрема, передбачається впровадження ІІ фази Програми «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади» (EGAP), що буде виконуватися Фондом Східна Європа за сприяння Фонду InnovaBridge.

У цій події взяли участь Віцепрем’єр-міністр – Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров Mykhailo Fedorov, Надзвичайний та Повноважний Посол Швейцарії в Україні та Молдові Клод Шарль Вільд, директорка Швейцарського бюро співробітництва в Україні Ніколь Рудер, перший заступник Міністра цифрової трансформації Олексій Вискуб, координаторка проєктів Швейцарської агенції співробітництва та розвитку в Україні Ілона Постемська, Президент Фонду Східна Європа Віктор Лях, менеджерка програм Швейцарсько-української Програми EGAP Олена Саєнко, радниця Міністра цифрової трансформації Людмила Рабчинська.

Отже, вдале співробітництво, яке відбувалось протягом 2014–2019 років, триватиме наступні чотири роки, і це – надзвичайно добра новина для нашої країни! Сторони домовились про новий проєкт підтримки обсягом 5 млн 367 тис. швейцарських франків.

???? Швейцарсько-українська програма EGAP допомагає українському Уряду розробляти та впроваджувати електронні публічні послуги, підвищувати ефективність їх надання, сприяє розвитку електронної демократії в Україні.

Зокрема, за підтримки Програми EGAP уже створюються комплексні електронні послуги, у яких втілено нову філософію е-послуг – об’єднання за життєвою чи бізнес-ситуацією. Йдеться про єМалятко (можливість отримати 10 послуг держави, пов’язаних із народженням дитини, за однією електронною заявою одразу в пологовому будинку) та е-пенсію (передбачає суттєву оптимізацію та запровадження онлайн низки масових та суспільно важливих послуг).

Михайло Федоров наголосив, що саме співробітництво з міжнародними донорами, зокрема – Програмою EGAP, допоможе досягти однієї з цілей новоствореного Міністерства цифрової трансформації – щоб за три роки не менше 50% цільової аудиторії користувалися 50-ма найбільш пріоритетними послугами онлайн, а переважна більшість користувачів були ними задоволені.

Програма EGAP Фонд Східна Європа Виктор Лях Olena Saienko Алексей Выскуб Ludmyla Rabchynska

Залишити відповідь