Украина НАТО

«Saber Junction-2019»: До нової зустрічі!

Генеральний штаб ЗСУ / General Staff of the Armed Forces of Ukraine

26 хв. · 

«Saber Junction-2019»: До нової зустрічі!

На базі Багатонаціонального міжвидового центру з підтримки боєготовності (JMRC), що у Німеччині завершилося багатонаціональне тактичне навчання «Saber Junction-2019».

Рота 13-го окремого десантно-штурмового батальйону 95-ї окремої десантно-штурмової бригади та підрозділ бойового забезпечення Десантно-штурмових військ під час цьогорічного навчання входили до складу сил 173-ї повітряно-десантної бригади Збройних Сил США.

У багатонаціональному тактичному навчанні «Saber Junction-2019» взяли участь близько шести тисяч військових з шістнадцяти країн НАТО.

Протягом двох тижнів активної фази навчання, українські десантники разом з військовими країн НАТО та партнерів Альянсу виконували різні навчально-бойові завдання як в населених пунктах, так і в баварських лісах.

За словами командира 173-ї повітряно-десантної бригади ЗС США полковника Кенеса Бургеса, робота з українськими десантниками – це саме задоволення. Їм не потрібно повторювати двічі.

– Відверто кажучи, я буду сумувати за цими чесними та мужніми хлопцями, – зазначив полковник Кенес Бургес.

Своє чергою, командир десантно-штурмової роти лейтенант Дмитро Капітула сказав, що особисто для нього та його підрозділу такі навчання дуже корисні. На них військовослужбовці практично відточують свої навички та діляться досвідом з іншими армійцями провідних країн світу.

Під час церемонії спільного фотографування, українські «марунові берети» подякували військовим-партнерам за спільне навчання та досвід, яким вони поділилися за такий короткий термін.

«До нової зустрічі!!», – сказали закордонним колегам українські десантники.

Прес-служба Командування Десантно-штурмових військ Збройних Сил України

Залишити відповідь