Украина и ЕС Украина Реформы

Сьогодні 150 представників ОТГ з усієї України, профільних міністерств, Представництва ЄС в Україні / European Union in Ukraine та міжнародних партнерів зібралися на конференцію #ГромадаДляКожного.

ULEAD з Європою / ULEAD with Europe

Щойно · 

Сьогодні 150 представників ОТГ з усієї України, профільних міністерств, Представництва ЄС в Україні / European Union in Ukraine та міжнародних партнерів зібралися на конференцію #ГромадаДляКожного. Вони обговорюють напрацювання ініціатив місцевого розвитку, що реалізовуються за підтримки ULEAD з Європою / ULEAD with Europe у майже 400 #ОТГ.

Захід розпочався з вітального слова Міністра розвитку громад та територій Альони Бабак: «Кожна людина повинна мати якісне життя в своїй громаді. Присутні тут учасники конференції вже почали процес створення такого життя. Ми переживаємо унікальний етап розвитку України. Зараз ми маємо швидко завершити реформу та удосконалити територіальну організацію влади в Україні. Ви – перші ластівки, які розповсюджуватимуть свій досвід об’єднання іншим громадам».

Анніка Вайдеманн, заступниця голови Представництва ЄС в Україні, зазначила: «Необхідно приділити трохи більше часу для добровільного об’єднання, перш ніж переходити до адміністративного. Процес має включати достатню кількість консультацій із громадянами та владою. Таким чином, остаточний етап добровільного об’єднання забезпечить популярність реформи. Якщо говорити про Київ як столицю: ЄС вітає готовність роз’яснити компетенції на місцевому, регіональному та національному рівнях. Потрібно бути обережними, щоб «разом із водою не виплеснути й дитину». Ми повинні бути обережними, аби місцеве самоврядування в Києві продовжувалося і на нього не впливали гравці в кулуарах».

Залишити відповідь