Украина и мировые банки

Європейський інвестиційний банк допоміг добудувати поліклініку, яку будували 8 років

Ukraine News

Європейський інвестиційний банк допоміг добудувати поліклініку, яку будували 8 років


Четвертий рік поспіль у Запорізькій області реалізується Надзвичайна кредитна програма для відновлення України. Завдяки довгостроковим кредитам під низькі відсотки Європейського інвестиційного банку (ЄІБ) території Східної України можуть відбудовувати інфраструктурні об’єкти.

25 вересня в Приморську Запорізькій області відкрито нову поліклініку комунального підприємства «Приморська центральна районна лікарня».

Про це повідомляє прес-служба Запорізької ОДА.

У 2011 році було розпочато будівництво окремої будівлі поліклініки на 300 місць, але його було призупинено через відсутність фінансування. Будівництво було відновлено в 2018 році завдяки участі в кредитній програмі Європейського інвестиційного банку.

Загалом від Приморського району на участь у програмі було подано три проекти. Добудова поліклініки на 300 відвідувачів у м. Приморськ став першим у рамках участі Запорізької області в Надзвичайній кредитній програмі для відновлення України.

Під час реалізації програми були виконані роботи з влаштування підлоги, утеплення фасадів, установлено внутрішнє освітлення, опалення, каналізацію, вентиляцію приміщення та багато інших будівельних робіт. Нова поліклініка дасть можливість людям отримувати послуги на якісному європейському рівні.

Залишити відповідь