Украина и мировые банки Украина Реформы

6 млн мешканців об’єднаних територіальних громад отримали доступ до якісних адміністративних послуг

World Bank Ukraine

3 хв. · 

6 млн мешканців об’єднаних територіальних громад отримали доступ до якісних адміністративних послуг

Після запуску реформи децентралізації в Україні сформувалась 951 об’єднана територіальна громада (ОТГ). І кожна з них зіткнулась з однаковою проблемою – як на місці забезпечити громадян соціальною підтримкою.

Раніше було ніби просто, але часто незручно для людей. Щоб оформити соціальні виплати, допомогу, пільги, соцпослуги та житлові субсидії селяни, наприклад, їхали до райцентру. Тільки там був кваліфікований персонал, який фінансувався з районного бюджету і міг не тільки надати соціальні послуги, але й оформити їх в електронній формі.

Реагуючи на потреби новостворених громад, з 2017 року Міністерство соціальної політики допомагає ОТГ скоротити шлях між людиною та соціальним працівником. Дана співпраця відбувається у рамках проекту Світового банку «Модернізація системи соціальної підтримки населення України». На його фініші громади отримають те, чого у них досі не було: кваліфікованих кадри, відремонтовані приміщення для прийому людей, технічне обладнання для обробки звернень громадян.

ЩО ВЖЕ ЗРОБЛЕНО?

1. Підготовка кадрів

У 40 пілотних громадах Мінсоцполітики навчило 360 керівників та спеціалістів надавати людям повний пакет соціальних послуг через інтегровану систему соціального захисту. До кінця 2020-го року у кожній створеній громаді будуть свої фахівці.

2. Запуск нової моделі надання адмінпослуг з соціальної підтримки

Нова модель послуг працює за принципом «єдиного вікна» – всі документи оформлюються в одного спеціаліста за місцем проживання мешканця. Тепер людині не потрібно ходити по різних районних інстанціях, а раніше часто ще й доводилось їхати в інший населений пункт. Нова модель впроваджується в 548 ОТГ.

3. «Прозорі офіси»

Окремим напрямом став проект зі створення у містах сучасних центрів надання адміністративних послуг у форматі «Прозорий офіс». У такому офісі розміщені всі підрозділи соціального захисту та Пенсійного фонду, центр надання адміністративних послуг тощо. В результаті жителі в одній державній установі отримують соціальні та адміністративні послуги з питань субсидій, різних видів допомог та компенсацій, одержання пільг, призначення та перерахунку пенсій, реєстраційні послуги та інші.
У центрах функціонує електронне управління чергою. Приміщення “Прозорого офісу” обладнано під потреби людей з інвалідністю та інших маломобільних груп населення. Батьки можуть скористатися кімнатою для дітей.
Спочатку такі диво-офіси мали Дніпро, Київ, Львів, Одеса та Харків. Нині географія розширилась до 22 міст і за рік охопить 59-ть міст обласного значення та об’єднаних територіальних громад.

4. Технічне забезпечення

273 громади вже працюють на сучасному комп’ютерному обладнанні. До кінця 2020-го ще 387 об’єднаних громад будуть забезпечені технікою.

5. Інформаційна системи «Соціальна громада»

Завдяки інтегрованій інформаційній системі «Соціальна громада» створюється «електронна» справа заявника і за один робочий день файл передається до управлінь соціального захисту райдержадміністрацій. Фахівець ОТГ самостійно заповнює в електронній формі заяву та декларацію, що дозволяє уникнути помилок при заповненні документів заявником.

З 2020 року Міністерство соціальної політики запустить електронний портал послуг e-Social. На ньому кожен громадянин України через особистий кабінет зможе оформити призначення, нарахування та отримання соціальних виплат, допомог, пільг, соціальних послуг та субсидій. Нова система дозволить громадянам відстежувати стан розгляду своїх звернень. Співробітники ж ОТГ у автоматичному режимі отримуватимуть інформацію про надходження нових заявок від громадян і зможуть швидко їх опрацювати.

Міністерство соціальної політики України

Залишити відповідь