Украина и ЕС Украина Реформы

Більше 12,2 млн євро в грантах та інших формах підтримки для професійного та творчого обміну між Україною та ЄС вже тут.

European Union in Ukraine

? Сьогодні ми святкуємо новосілля! Більше 12,2 млн євро в грантах та інших формах підтримки для професійного та творчого обміну між Україною та ЄС вже тут.
Ми раді оголосити запуск абсолютно нової програми House of Europe.
? houseofeurope.org.ua

Не пропустіть перші 11 відкритих конкурсів заявок!

В найближчі чотири роки House of Europe зосередиться на різних секторах: культура та креативні індустрії, освіта, здоров’я, соціальне підприємництво, медіа та молодь. Ця ініціатива охоплює більше 20 окремих програм, які дають змогу їздити на конференції, професійні події, стажування та обміни в ЄС або ж долучатися до навчальних поїздок, резиденцій, тренінгів та інших форм підтримки.

16 жовтня відкрились перші 11 конкурсів заявок програми, подаватися на які можна через houseofeurope.org.ua. Серед них – різні навчальні подорожі для представників культури та креативних індустрій, гранти мобільності для фахівців з сектору освіти, інфраструктурні гранти для культурних організацій та гранти на переклад професійної та художньої літератури.
#ПрямуємоРазом

Залишити відповідь