Украина и США

Тимчасовий повірений у справах США в Україні Вільям Тейлор виступив з промовою перед більш як 300 учасниками програми Українська академія лідерства

USAID Ukraine – USAID Україна

Тимчасовий повірений у справах США в Україні Вільям Тейлор виступив з промовою перед більш як 300 учасниками програми Українська академія лідерства (УАЛ), що представляють усі регіони України та зібралися у Києві цієї неділі, аби особливим поїздом виїхати до Маріуполя на конференцію УАЛ. USAID підтримує діяльність УАЛ, та забезпечило необхідні ресурси для організації цього рейсу та конференції у Маріуполі. Посол Тейлор вдарив у дзвін, сповіщаючи про відправлення поїзда з учасниками конференції. Разом із ним участь у цій події взяли Міністр культури, молоді та спорту й Міністр інфраструктури України.

US Charges d’Affaires William Taylor speaking to some of the more than 300 Ukrainian Leadership Academy students from all parts of the country who gathered in Kyiv on Sunday to travel to Mariupol to their ULA conference aboard a specially designated train. USAID supports ULA and provided the resources for the train and the Mariupol conference. Ambassador Taylor rang the bell, sending off the new train filled with students. Joining him were Ukraine’s Minister of Youth, Sport, and Culture and Minister of Infrastructure.

Залишити відповідь