Украина и ЕС Украина и США Украина Реформы

ULEAD з Європою / ULEAD with Europe спільно з SKL International.org.ua організували експертну дискусію з питань місцевих фінансів в Україні, яка зібрала представників «U-LEAD з Європою», SKL, USAID

ULEAD з Європою / ULEAD with Europe

ULEAD з Європою / ULEAD with Europe спільно з SKL International.org.ua організували експертну дискусію з питань місцевих фінансів в Україні, яка зібрала представників «U-LEAD з Європою», SKL, USAID / #DOBRE, LOGICA, РПУ, асоціацій та інших зацікавлених сторін. Учасники намагалися знайти відповідь на ключове питання❓ «Якою є поточна ситуація з управлінням державними фінансами в Україні?»

Ось ключові повідомлення та результати обговорення:

?Систему вирівнювання доцільно переглянути та вдосконалити.
?Розглянути можливість зарахування частки ПДФО не за місцем роботи, а за місцем проживання.
?Кошти повинні слідувати за функціями.
?Щоб досягти успіху, ОТГ потребують засобів та спроможності для управління фінансами.
?Потрібна більша координація та співпраця між фінансистами ОТГ та Державною податковою службою для покращення можливості управління місцевими податками та зборами.
?Необхідно переглянути склад місцевих податків та зборів та механізм їх адміністрування з метою підвищення фінансової спроможності громад.
?Управління фінансами в ОТГ потребує вдосконалення та подальшої підтримки від Міністерства фінансів, Міністерства розвитку громад та донорів.

Спільна експертна дискусія стала підтвердженням налагодженої співпраці? між SKL, DOBRE, LOGICA та U-LEAD у сфері муніципальних фінансів.

Залишити відповідь