Украина Реформы

Prozorro інтегрувалася з реєстром Державної податкової служби

Prozorro

Щойно · 

Це сталося. Офіційно⚡

⚡Prozorro інтегрувалася з реєстром Державної податкової служби (раніше Державна фіскальна служба України)⚡

Відтепер дані щодо відсутності/наявності податкової заборгованості переможця тендеру потраплятимуть в систему за автоматичним запитом.

?Чому ми це зробили??

Бізнес уже неодноразово зазначав про важливість автоматизації перевірки даних щодо відсутності податкової заборгованості. Адже це:
економія часу
полегшення участі у торгах (мінус одна довідка, яка часом коштувала купу нервів на її одержання).

?Що далі??

Друзі-замовники, тепер ви можете не запитувати у бізнесу паперові чи електронні довідки, а зазначати в тендерній документації, що керуватимуться даними в Prozorro.

Друзі-постачальники, ретельно читайте тендерну документацію. У разі відсутності в ній можливості перевірки податкової заборгованості на основі даних в Prozorro, у вас є право звернутися з вимогою до замовника. Замовник може внести зміни в тендерну документацію до завершення терміну подачі пропозицій.

?Яке законодавче підґрунтя??

Порядок взаємодії системи закупівель та реєстру ДФС з метою перевірки податкової заборгованості учасників закупівель врегульовано спільним наказом Мінеконорозвитку та Мінфіну № 37/11.

?Як все це реалізовано технічно??
Для цього ми створили бота, який взаємодіє з реєстром податкової (ДФС). Як він працює та де можна побачити результати, читайте в нашій статті на infobox: https://bit.ly/2JutV0I (покроково, зі скрінами)

?Що в планах? ?
Продовження інтеграції з держреєстрами. До кінця року плануємо завершити інтеграцію з Державною казначейською службою України, яка дасть можливість автоматичної передачі даних про укладений договір замість відвідування відділень.

Залишити відповідь