Украина Реформы

Відсьогодні до системи eHealth можуть підключатися медичні заклади

Міністерство цифрової трансформації України

#мінцифра #eHealth

☝️Відсьогодні до системи eHealth можуть підключатися медичні заклади, в яких працюють профільні лікарі, такі як: отоларинголог, хірург, невропатолог, офтальмолог та інші.

Це перший крок до того, щоб згодом кожен українець міг вільно обрати не лише сімейного лікаря, а й будь-якого профільного спеціаліста у своєму місті за направленням.

Понад 1 400 закладів з надання первинної медичної допомоги вже зареєстровані в eHealth. Декларацію про вибір лікаря у ці заклади подали більше 28 млн пацієнтів, яких обслуговують понад 25 тис. сімейних лікарів, педіатрів і терапевтів.

1 132 аптеки і 7 тис. місць відпуску ліків, у яких діє урядова програма “Доступні ліки”, вже також долучилися до системи eHealth.

Тож усі кроки на шляху трансформації системи охорони здоров’я здійснюються через застосування електронних інструментів. Програма медичних гарантій запрацює у повному обсязі вже в 2020 році.

Дякуємо НСЗУ Національна служба здоров’я УкраїниEZdorovya, Медичним інформаційним системам, «100% життя» – Мережа ЛЖВUSAID Ukraine – USAID Україна та Міністерство охорони здоров’я України за плідну співпрацю.

Далі буде!

Залишити відповідь