Украина и США Украина НАТО

Міжнародний центр миротворчості та безпеки Національна академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного відвідала американська військова делегація на чолі з командувачем Сухопутних військ Збройних сил США на континентальній частині генералом Майклом Гарреттом.

Генеральний штаб ЗСУ / General Staff of the Armed Forces of Ukraine

Щойно · 

???? Міжнародний центр миротворчості та безпеки Національна академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного відвідала американська військова делегація на чолі з командувачем Сухопутних військ Збройних сил США на континентальній частині генералом Майклом Гарреттом. / A US military delegation led by Commanding General of U.S. Army Forces Command (FORSCOM) #CGFORSCOM General Michael Garrett visited International Center for Peacekeeping and Security of Hetman Petro Sahaidachnyi National Army Academy.

Зустрічав іноземних гостей начальник Національної академії генерал-лейтенант Павло Ткачук, керівництво Центру та командування американського військового контингенту, що виконує завдання з підготовки українських підрозділів на Яворівщині. Сторони обговорили питання підготовки підрозділів Збройних Сил України за участі американських інструкторів у рамках «Багатонаціональної групи з підготовки — Україна» (#JMTGU). Також генерал Гарретт ознайомився з функціями та завданнями Міжнародного центру миротворчості та безпеки, його навчальною матеріально-технічною базою та інфраструктурою.

На ділянках військового полігону командувач Сухопутних військ Збройних сил США ознайомився з перебігом практичного вишколу однієї з окремих механізованих бригад ЗС України, а згодом зустрівся з американськими військовослужбовцями, які беруть участь у підготовці підрозділів Українського війська.

У свою чергу, генерал-лейтенант Павло Ткачук подякував американським колегам за вагому підтримку і допомогу у справі підготовки підрозділів Збройних Сил України.

Пресслужба Національна академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного

U.S. Embassy Kyiv Ukraine U.S. Army The Joint Staff U.S. Department of Defense (DoD)

Залишити відповідь