Украина и Канада

Начальник Королівського військового коледжу Канади бригадний генерал Браян Мак Персон у супроводі Аташе з питань оборони при Посольстві Канади в Україні полковника Роберта Фостера відвідав Національний університет оборони України імені Івана Черняховського

Генеральний штаб ЗСУ / General Staff of the Armed Forces of Ukraine1 листопада о 17:51 · 

???? Начальник Королівського військового коледжу Канади бригадний генерал Браян Мак Персон у супроводі Аташе з питань оборони при Посольстві Канади в Україні полковника Роберта Фостера відвідав Національний університет оборони України імені Івана Черняховського. / Chief of the RMC Canada CMR, Brigadier General Brian Mac Person, accompanied by Defense Attaché Embassy of Canada in Ukraine Colonel Robert Foster, visited National University of Defense of Ukraine.

Іноземні гості зустрілися із командуванням та керівниками структурних підрозділів #НУОУ.

Канадські представники ознайомилися із поточним станом справ в районі проведення операції Об’єднаних сил та впливом Росії на безпекову ситуацію в Україні.

Крім цього, членів делегації було поінформовано про пріоритетні питання удосконалення військової освіти в Україні в контексті оборонної реформи, структуру, завдання Національного університету оборони України та його перспективи щодо трансформації освітнього процесу із урахуванням досвіду країн-членів та партнерів НАТО.

‒ Головним викликом для Університету в контексті реалізації планів удосконалення процесу підготовки та навчання фахівців для сектору безпеки та оборони є зміна ментальної моделі військової освіти. Ми сподіваємося, що досвід Канади з питань розбудови власної освітньої системи стане в нагоді як для Університету зокрема, так й для України загалом, ‒ зазначив заступник начальника НУОУ ім. Івана Черняховського з навчальної роботи генерал-майор Сергій Салкуцан.

‒ Нам дуже імпонують підходи та пріоритети, які визначив для себе Університет щодо удосконалення професійної військової освіти. Тому ми розглядатимемо Україну як партнера у цій царині. Маємо надію, що спільно зможемо протистояти тим викликам, які стоять перед нашими країнами на цьому шляху, ‒ наголосив бригадний генерал Браян Мак Персон.

В ході зустрічі сторони обмінялися поглядами на визначення напрямків подальшого співробітництва між начальними закладами України та Канади.

Пресслужба Національного університету оборони України імены Івана Черняховського

Збройні сили Канади в Україні / Canadian Armed Forces in Ukraine NATO in Ukraine NATO-Ukraine Professional Development Programme

Залишити відповідь