RussiaGate

БОРІС ДЖОНСОН НАМАГАЄТЬСЯ ПРИХОВАТИ ЗВІТ ПАРЛАМЕНТСЬКОГО КОМІТЕТУ ПРО ВТРУЧАННЯ МОСКОВІЇ В РЕФЕРЕНДУМ 2016 РОКУ ТА БРИТАНСЬКУ ПОЛІТИКУ

БОРІС ДЖОНСОН НАМАГАЄТЬСЯ ПРИХОВАТИ ЗВІТ ПАРЛАМЕНТСЬКОГО КОМІТЕТУ ПРО ВТРУЧАННЯ МОСКОВІЇ В РЕФЕРЕНДУМ 2016 РОКУ ТА БРИТАНСЬКУ ПОЛІТИКУ

В понеділок чинного прем’єр-міністра Великої Британії, Бориса Джонсона, звинуватили у тому, що це він наказав приховати інформацію про те, що Даунінґ Стріт 10 (так називають резиденцію уряду в Лондоні — прим. Radio Lemberg) відмовився дати дозвіл на публікацію потенційно вибухового звіту парламентського комітету про московитське втручання у політику Великої Британії, а зокрема – у політику Консервативної партії.
[…]
Комітет також заслухав твердження про те, що Консервативна партія отримувала кремлівські гроші через емігрантів, які проживають у Великій Британії, і які роблять великі пожертви на її користь, хоча сама партія неодноразово заперечувала незаконність отримування таких грошей.

У 2014 році Любов Чернухіна, дружина колишнього заступника міністра фінансів Московії, заплатила £160,000 за гру в теніс з Борісом Джонсоном та Девідом Кемероном. Ця гра була головним лотом на літньому аукціоні Консервативної партії. Крім того, у 2013 році гостем благодійного вечора був Васілій Шестаков, партнер Владіміра Путіна з дзюдо.

Членів комітету також ознайомили з екстраординарною й очевидно успішною спробою Сєрґєя Налобіна (який, до речі, заснував прокремлівську парламентську групу «Консервативні друзі Московії») проникнути в коло консерваторів.

Під час свого перебування у Великій Британії, Налобін відвідував ексклюзивні благодійні аукціони Консервативної партії та зустрічався з її поважними керівниками. Наприклад, у січні 2014 року він позував для фото поруч з Борісом Джонсоном на урочистому заході в мерії Лондона. Налобін виклав фото у Twitter з підписом про тодішнього мера Лондона, вказавши, що він є «нашим хорошим другом», і що він говорив «теплі слова» про московитів.

Ще у 2012 році «Консервативні друзі Московії» провели вечірку у Кенсінґтонському саді посольства Московії, на якій були присутніми 250 московитів та британських гостей, зокрема консерватори, які згодом зіграли помітну роль у кампанії референдуму. Одним з них був Метью Елліот, який очолив пробрекзитівську групу “Vote Leave”, ще одним був Домінік Каммінґс, який зараз є головним стратегом прем’єр-міністра.

Ще однією гостей була майбутня подруга Джонсона, Керрі Сімондс, активістка торі. На той час вона працювала в офісі Джона Віттінґдейла, пробрекзитівського депутата, який був почесним віце-президентом тієї групи. Групу було розформовано лише після розкриття прямих зв’язків Налобіна зі Службою Зовнішньої Розвідки Московії.
[…]

Свіжа стаття провідного британського видання The Guardian ??, наш повний переклад ?? — Петро Козак

▶️ http://radiolemberg.com/…/boris-dzhonson-namahayetsya-prykh…

Залишити відповідь