RussiaGate Выборы Украина и США

Putin says US ‘political dramas’ diverting focus from Russia

MOSCOW (AP) — Russian President Vladimir Putin says he’s pleased that the “political battles” in Washington have put on the back-burner accusations that Russia interfered in U.S….

Источник: Putin says US ‘political dramas’ diverting focus from Russia

Radio Lemberg
МЕТИ ПУТІНА ДОСЯГНУТО: У ВТРУЧАННІ В ВИБОРИ-2016 РЕСПУБЛІКАНЦІ США ЗВИНУВАЧУЮТЬ … УКРАЇНУ, А НЕ МОСКОВІЮ

Кремлівська гебня, не лише масово спотворила громадську думку в Україні та просунула криворізького коміка у президенти України. Гебня ще й брутально використала його як відомий гумовий виріб у телефонних та підкилимних розмовах з президентом США, і тепер республіканці звинувачують не московитів, а саме українців, у втручанні у свої вибори (!)

Без лохá жизнь плохá, так, пане Зеленський?..

Невелика стаття в Associated Press, переклад українською.

??:: Президент Московії, Владімір Путін, каже, що йому приємно, що “політичні баталії” у Вашингтоні затьмили звинувачення, що це Московія втручалася в американські вибори.

“Слава Богу”, – сказав він на економічному форумі в Москві в середу, “ніхто вже не звинувачує нас у втручанні у вибори в США; тепер вони звинувачують Україну”.

Низка республіканців досі використовують громадські слухання, аби озвучити вже дискредитовану теорію змови, яка звинувачує Україну, а не Московію, у втручанні у президентські вибори в США 2016 року.

На слуханнях про імпічмент демократи в Конґресі заявляють, що президент США Дональд Трамп тиснув на свого українського колегу Володимира Зеленського, аби той розслідував справи колишнього віце-президента США, Джо Байдена, водночас відмовляючись від військової допомоги в Києві; також вони стверджують, що це може бути підставою для усунення Трампа з посади.

??:: Russian President Vladimir Putin says he’s pleased that the “political battles” in Washington have put on the back-burner accusations that Russia interfered in U.S. elections.
“Thank God,” he told an economic forum in the Russian capital on Wednesday, “no one is accusing us of interfering in the U.S. elections anymore; now they’re accusing Ukraine.”
Some Republicans have used the public hearings to tout a discredited conspiracy theory that blames Ukraine, not Russia, for interfering in the U.S.’s 2016 presidential election.

In the impeachment hearings, Democrats in Congress say U.S. President Donald Trump pressured his Ukrainian counterpart, Volodymyr Zelenskiy, to investigate former U.S. Vice President Joe Biden while withholding U.S. military aid to Kyiv, and argue that may be grounds for removing Trump from office.

Залишити відповідь