Тетяна Геращенко

Доброго ранку, краяни. Неділя. Що цікавого?

Доброго ранку, краяни.
Неділя. Що цікавого?

????
⚜️Демократи в Конгресі США вимагають самовідводу лідера республіканців у верхній палаті Мітча Макконнелла, який заявив, що прореспубліканський Сенат напряму співпрацюватиме з юристами Білого дому, щоби не допустити імпічменту президента.
⚜️Верховний суд США, який є останньою інстанцією в спробах президента Трампа заблокувати оприлюднення його податкових декларацій, розгляне цю справу навесні.
⚜️Український конгресовий комітет Америки “стримано оптимістично” оцінює результати саміту в “нормандському форматі”, що відбувся 9 грудня в Парижі.
Про це йдеться в заяві УККА, поширеній у п’ятницю, передає власний кореспондент Укрінформу в Нью-Йорку.
“Окреслена Президентом Зеленським доктрина засад, які не підлягають обговоренню, допомагає УККА та Світовому конгресові українців захищати інтереси України. Особливо це стосується його заяви про те, що України є “незалежною, самостійною, демократичною державою, вектор розвитку якої обиратиме виключно її народ” та про “неможливість компромісів щодо врегулювання ситуації на Сході України через поступки територіями в межах міжнародно визначених кордонів”, – зазначається в заяві.
Комітет також закликав світову спільноту посилити міжнародні санкції проти Росії – “поки держава-агресор не звільнить окуповані Крим і регіони Донецької та Луганської областей”.
????
⚜️Міністерство закордонних справ Канади має співпрацювати з міноборони країни в доцільному застосуванны збройних сил з метою підтримки України та інших союзників.
Про це йдеться у мандаті, переданому прем’єр-міністром Канади Джастіном Трюдо новому міністру закордонних справ Франсуа-Філіпу Шампаню, текст якого є у розпорядженні Укрінформу.
“Вам слід працювати з міністром оборони над забезпеченням відповідності розгортання наших збройних сил національним інтересам Канади, міжнародним обіцянкам та урядовим цілям, таким як: чинні зобов’язання на Близькому Сході, у Латвії та в Україні”, – зазначається у документі.
Трюдо також попросив главу зовнішньополітичного відомства розробити механізм конфіскації коштів та майна порушників прав людини на користь їхніх жертв. “Вам варто, ґрунтуючись на санкційному режиму Магнітського, забезпечити збільшену підтримку жертв порушень прав людини, розробивши законодавчі рамки передачі арештованого майна серйозних порушників прав людини їхнім жертвам, зберігаючи належний судовий нагляд”, – наголосив прем’єр-міністр.
⚜️
????
⚜️Німецький уряд виділить 1 млн євро на План дій Ради Європи для України 2018-2021.
⚜️
???
⚜️Палата представників Конгресу США схвалила поставку Україні засобів берегової оборони та протикорабельних ракет в рамках пакетів допомоги у оборонному бюджеті на 2020 року.
Законопроект про оборонну політику (National Defense Authorization Act, NDAA) прийнятий нижньою палатою Конгресу 9 грудня і, як очікується, буде прийнятий у Сенаті наступного тижня.
⚜️Унікальну смугу перешкод для підготовки підрозділів розвідки збудовано у 184-му навчальному центрі Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.
Про це повідомляє інформаційне агентство Міністерства оборони України АрміяInform.
За оцінками іноземних експертів, що перебувають на базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки, ця смуга є однієї з найдовших і складніших у східній та центральній Європі. Її створювали на основі вимог наших розвідників, які пройшли гарт АТО/ООС.
⚜️До лютого 2020 року у Збройних Силах України створять Командування медичних сил, а на території кожного з чотирьох оперативних командувань – оперативні медичні управління.
??⚙️
⚜️ В Австралії покажуть “Пригоди S Миколая” та “Микиту Кожум’яку”
⚜️ПЦУ готова до впровадження реформ, які стосуються обрядовості – Епіфаній.
ПЦУ може перенести святкування Різдва на 25 грудня за згоди вірян – Епіфаній
✅Підозрюваного у корупції колишнього лідера австрійської Партії свободи Гайнца-Крістіана Штрахе виключили з партії. Зараз щодо Штрахе проводиться розслідування відносно ймовірного зловживання владою. Також йому закидають використання партійних коштів для особистих цілей. Штрахе залишив усі політичні посади у травні.
Файного дня всім ??

Залишити відповідь