English language posts RussiaGate

Modern Russian electronic warfare systems spotted in Donbas again (PHOTO) – InformNapalm.org (English)

Источник: Modern Russian electronic warfare systems spotted in Donbas again (PHOTO) – InformNapalm.org (English)

Roman Burko
Вітаю, друзі! У мене до вас велике прохання та пропозиція до дії.

Сьогодні вночі на сайті міжнародної волонтерської спільноти InformNapalm вийшов англомовний переклад дуже важливої статті по російським РЕБ на Донбасі.
https://informnapalm.org/…/modern-russian-electronic-warfa…/

Цей матеріал частково спирається на офіційні знімки OSCE SMM – Special Monitoring Mission to Ukraine, а також систематизує наші волонтерські дослідження по фіксації новітніх російських систем радіоелектронної боротьби та розвідки, що активно використовуються російськими військами на Донбасі.

Ми робимо все, що можемо: досліджуємо, збираємо, систематизуємо та перекладаємо важливі факти. Саме цей матеріал вже перекладено на 6 мов світу. Поширюємо ці публікації в соцмережах та робимо розсилку по знайомим журналістам. Але цього не достатньо, щоб ця інформація справді була для ворога пекучою, її треба максимально ефективно використовувати.

Тому ми звертаємось до усіх друзів та читачів: до журналістів, дипломатів, блогерів, експертів та усіх людей доброї волі. Якщо у вас є знайомі в Західних медіа, які переймаються питаннями безпеки і агресії РФ проти України – донесіть до них важливі матеріали, розжуйте (якщо треба) головні меседжі та загостріть увагу на фактах. Впевнені, якщо хоча б кожний 5й наш читач приділить час для просування і поширення цих даних, то ми побачимо, що про Україну можуть писати не тільки як про країну, через яку почався імпічмент Трампу, в якій “націоналісти залякують миролюбного президента”, чи яка “тотально корумпована” – це все наративи російської пропаганди. Ми маємо зацікавити іноземну пресу і питаннями фактів російської агресії (і ця стаття не випадково спирається саме на офіційні звіти ОБСЄ). Допоможіть нам, щоб наші зусилля не були марними.

Боротьба та визвольні змагання у гібридній війні тривають і на інформаційному фронті ніколи не було і до перемоги не планується ніякого “перемир’я” чи “відведення”. Не знаємо як у держустанов, але у волонтерів – так точно.

Підтримайте нас своїми зусиллями: або репостом, або листом знайомому іноземному журналісту, або просто другу, який живе за кордоном і не розуміє, що це війна РФ проти України і що Україна бореться за свою незалежність та захищає свою територію від зовнішнього ворога.

Дякуємо усім, хто підтримує.

Залишити відповідь