Тетяна Геращенко

Доброго ранку, краяни. Понеділок. Що важливого?

Доброго ранку, краяни.
Понеділок. Що важливого?

????
⚜️МЗС України вітає ухвалення на 74-й сесії Генеральної Асамблеї оновленої і посиленої резолюції «Ситуація з правами людини в Автономній Республіці Крим та м. Севастополі, Україна». Прикметно, що в резолюції Генеральна Асамблея ООН безпосередньо посилається на термін «агресія» стосовно протиправних дій РФ у Криму, наголошуючи, що набуття території або іншої переваги внаслідок агресії не може і не буде вважатися законним, та вимагаючи негайного повернення тимчасово окупованих територій. Асамблея також зафіксувала цілеспрямовану політику Росії зі зміни демографічної ситуації в Криму, що включає як переселення власного населення на територію незаконно окупованого півострова, так і використання репресивного законодавства як політичного інструменту для залякування, переслідування та витискування з Криму незгодних. Слід нагадати, що такі дії прямо заборонені міжнародним гуманітарним правом, зокрема IV Женевською конвенцією, Додатковим протоколом І до неї, а також тягнуть за собою відповідальність відповідно до норм Статуту Міжнародного кримінального суду 1998 року.
⚜️На конференції держав-учасниць Конвенції ООН проти корупції, що проходить в Об’єднаних Арабських Еміратах, консенсусним рішенням прийнято розроблену АРМА резолюцію під назвою «Посилення міжнародного співробітництва в сфері повернення активів та управління замороженими, арештованими і конфіскованими активами»
⚜️Володимир Єльченко, колишній постпред України при ООН
Через ООН ми створюємо доказову базу злочинів РФ і тримаємо рівень тиску на Москву
????
⚜️Подію організувала програма Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE).
Третя щорічна конференція партнерів програми DOBRE «Стратегічний розвиток та інвестиції» традиційно є майданчиком для обговорення, як зацікавити потенційного інвестора та мотивувати його до співпраці, обрати вірну інвестиційну стратегію та посилити інвестиційну привабливість обʼєднаних громад.
Цьогоріч вперше, окрім 75 громад-партнерів програми DOBRE, організатори передбачили можливість участі для інших громад. Загалом на конференції зібралось близько 400 учасників, серед яких представники місцевого самоврядування, інвестиційних фондів, фінансових установ, великого та локального бізнесу, проєктів міжнародної технічної допомоги, центральних та регіональних органів влади. У фокусі події: обмін думками щодо розвитку спроможності громад, обговорення земельної реформи, інвестиційного та туристичного потенціалу громад та можливостей до його розвитку, побудова діалогу між інвесторами та представниками об’єднаних громад, пошук рішень для пришвидшення місцевого економічного розвитку.
⚜️
????
⚜️Понад 2200 подарунків для дітей українських воїнів та вимушених переселенців передали до зимових свят молоді українці діаспори в рамках акції «Теплом зігріємо серця».
Про це йдеться на сторінці Спілки української молоді (СУМ) Ukrainian Youth Association – CYM Global у Facebook.·
⚜️
????
⚜️Nord Stream 2 є інструментом тиску Росії – МЗС Польщі.
Польща підтримала санкції США проти Північного потоку-2
⚜️Міністерство закордонних справ Польщі жорстко розкритикувало слова Путіна про причини і хід Другої світової війни і порівняло їх із пропагандою часів сталінізму.
???
⚜️15 січня в Брюсселі відбудеться засідання Комісії Україна-НАТО на рівні постійних представників держав-членів Альянсу.
⚜️
???
⚜️ Dragon Capital придбала 100% акцій Ідея Банку у польського власника
⚜️
??⚙️
⚜️22 грудня, о 12:00 на Майдані Незалежності в Києві – рок-марафон на підтримку затриманих у справі про вбивство журналіста Павла Шеремета музиканта Андрія Антоненка, волонтера Юлії Кузьменко та медсестри Яни Дугарь.
⚜️Закон про безперешкодний доступ Червоного Хреста до СІЗО набув чинності
⚜️Україна планує відкрити посольство в Албанії і генконсульства у Франції та США
⚜️“Книга Реформ”: про кейс-метод як інноваційну освітню технологію
Кейс-метод давно використовують в освітньому процесі західні університети й бізнес-школи. Центр Лідерства УКУ спільно з Львівською бізнес-школою УКУ (LvBS) 10 грудня 2019 року провели публічну презентацію збірки навчальних кейсів “Книга Реформ” у Києві. Мета проєкту – допомогти покращити навчальний процес в українських університетах за допомогою ефективного інструменту – кейс-методу.
Книга Реформ – це збірка з дванадцяти навчальних кейсів, кожен із яких цілісно описує конкретний випадок процесу перетворень, що відбувалися в Україні після Революції Гідності 2013–2014 років. Що таке кейс-метод та як з ним працювати говорили учасники дискусії в межах першої публічної презентації Збірки навчальних кейсів “Книга Реформ” у Києві.
До роботи над збіркою було залучено понад двадцять авторів і редакторів, зокрема з Українського Католицького Університету, Центру демократії, розвитку та верховенства права Стенфордського університету (Center on Democracy, Development and the Rule of Law, Stanford University) й Інституту Лідерства ім. Ігоря О. Ігнатовича (Ian O. Ihnatowycz Institute for Leadership, Richard Ivey Business School, University of Western Ontario).
⚜️ЦЕДЕМ успішно провів Відкритий Університет Реформ для помічників народних депутатів
Центр демократії та верховенства права успішно провів Відкритий Університет Реформ для помічників чинних народних депутатів Верховної Ради України. Упродовж чотирьох тижнів помічники ознайомлювалися з ключовими українськими реформами та спілкувалися з експертами-практиками у цих сферах.
Набір ВУР для помічників депутатів відбувався вперше. Учасниками проекту стали 45 помічників народних обранців із фракцій “Слуга народу”, “Голос”, “Батьківщина”, “Європейська солідарність” та “За майбутнє”. Сама ж освітня ініціатива є продовженням Відкритого Університету Реформ – освітнього курсу, який Центр демократії та верховенства права проводить для молодих реформаторів з 2015 року.
Навчання відбувалося у форматі вечірніх лекцій двічі на тиждень. Експерти розповідали учасникам Відкритого Університету Реформ про суспільно-політичні питання, з якими помічники депутатів працюють у парламенті. Серед тем, які розкрили спікери – боротьба з корупцією, виборча та конституційна реформи, децентралізація та медична реформа.
⛔️Росія хоче мати можливість “вимикати” інформаційний потік – це “фундаментальне скорочення свобод, які відстоюють Сполучені Штати”. Про це заявив посадовець Державного департаменту США під час брифінгу 19 грудня, коментуючи проект резолюції “З питань протидії використанню інформаційних та комунікаційних технологій зі злочинною метою”, поданої Росією до ООН. З метою поширити свої методи контролю над інтернетом, які Росія застосовує всередині країни, вона подала до ООН нову резолюцію з кіберзлочинності, наголосили в Держдепі. Цю резолюцію, автором якої виступила Росія, буде винесено на голосування Генеральної Асамблеї ООН вже до Різдва, і ймовірність її затвердження – висока, повідомив посадовець Держдепу.

Файного дня всім ??

Залишити відповідь