Украина и Канада Украина Реформы

У Вінниці готуються до прийняття Стратегії розвитку туризму до 2030 року

Проект “Партнерство для розвитку міст” проміс / pleddg

#ПРОМІС_тиждень повертається з різдвяно-новорічних канікул. Сьогодні розповідаємо про підтримку розвитку туризму в Україні. Перший напрямок — Вінниця.

? У Вінниці готуються до прийняття Стратегії розвитку туризму до 2030 року

Проект #ПРОМІС та Вінниця мають успішну історію співпраці у сфері туризму. Її результати втілені у Маркетинговій стратегії та бренді міста. Сьогодні Вінниця готується до наступного кроку — прийняття туристичної стратегії до 2030 року. Документ дозволить вигідно позиціювати місто та підвищити економічну ефективність туристичної сфери. Вже цього року у Вінниці з’явиться унікальний для України туристичний хаб. Детальніше тут: 

?Розпочався дводенний хакатон “TourMIX: заміксуй туризм у Вінниці”

Захід об’єднав представників туристичної та дотичних галузей для обговорення нових ідей та проектів із розвитку цієї сфери. Найкращі серед напрацьованих ініціатив будуть включені в майбутню Стратегію розвитку туризму Вінниці. Більше деталей тут: 

?Відбулось засідання виконавчого комітету Вінницької міської ради, присвячене підсумкам реалізації міської програми розвитку туризму за 2019 рік

За минулий рік місцевій владі вдалося значно розвинути туристичний потенціал міста та запустити ряд нових проектів та промоційних кампаній. Туристичний збір приніс до бюджету міста понад 2 млн грн. Місцевий бізнес та громадські організації почали активно підтримувати створений за підтримки Проекту ПРОМІС брендинг Вінниці, використовуючи його в своїй діяльності. Детальніше тут:

Сергій Моргунов Вінницька міська рада Департамент маркетингу міста та туризму Visit Vinnytsia

#Vinnytsia #VisitVinnytsia #TravelUkraine #Вінниця

Залишити відповідь