Украина и ЕС Украина Реформы

Захист персональних даних за європейськими стандартами

EU Project “Pravo-Justice”

?‍? Захист персональних даних за європейськими стандартами ?‍?

20-21 січня відбувся IV міжнародний форум «Захист персональних даних у сфері цифрової безпеки», який організувала Всеукраїнська асоціація «Інформаційна безпека та інформаційні технології» за підтримки Проекту ЄС «Право-Justice».

“Існує багато даних, але вони не захищені та розкидані, тому говорити про інтероперабельність сьогодні не можна. Ключова проблема – відсутність стандартизації якості даних. Треба перш за все працювати в цьому напрямку, адже цей аспект є найважливішим у побудові електронного урядування в Україні,” – повідомив керівник Проекту Довидас Віткаускас.

Міжнародні експерти Проекту Маар’я Кірсс та Тарві Мартенс презентували досвід Естонії щодо впровадження Загального регламенту захисту даних ЄС та електронної ідентифікації.

Нагляд за захистом даних, спамом, свободою інформації, а також затвердження баз даних органів державної влади та місцевого самоврядування в Естонії здійснює Інспекція захисту даних.

Як впроваджували нові правила захисту даних в Естонії?

? керівні принципи та роздаткові матеріали
? спеціальні тренінги
? курси в університетах
? телефонна підтримка та письмова консультація

Учасники форуму – професіонали в області захисту персональних даних, міжнародні експерти, представники бізнесу та профільних державних установ.

Залишити відповідь