Выборы Украина и ЕС Украина и Канада Украина и США Украина Реформы

Раді провести семінар «Електронні та інтернет-технології у виборчому процесі» для членів Центральної виборчої комісії.

IFES Ukraine

1 хв · 

? Раді провести семінар «Електронні та інтернет-технології у виборчому процесі» для членів Центральної виборчої комісії.

? Розібрали, у чому різниця між електронним та інтернет-голосуванням, ознайомили з технологіями, які використовуються для голосування, та умовами їхнього застосування в Україні, а також обговорили міжнародний досвід від країн, які вже ефективно використовують сучасні технології під час виборчого процесу.

? Продовжуємо разом вдосконалювати виборчий процес в Україні!

Захід реалізується за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID Ukraine – USAID Україна), Міністерства міжнародних справ Канади (Embassy of Canada in Ukraine) та британської допомоги від уряду Великої Британії (British Embassy Kyiv).

Центральна виборча комісія – Central Election Commission of Ukraine

“Люди надають перевагу паперу. Вони його розуміють і довіряють йому. Але у всьому світі зараз великий попит на застосування електронних та інтернет-технологій у виборчому процесі”, – Пітер Ербен, старший директор IFES в Україні

У Центральній виборчій комісії триває семінар “Електронні та інтернет-технології у виборчому процесі”, організований Міжнародною фундацією виборчих систем (IFES) в Україні. У цьому навчальному заході беруть участь члени Комісії на чолі з Головою Олегом Діденком.

Під час семінару його учасники матимуть змогу ознайомитися з основними поняттями щодо електронного та інтернет-голосування. При цьому увага буде закцентована на технологіях його проведення, а також умовах, за яких таке голосування стане можливим.

Йтиметься також про досвід країн, які застосовують такі види голосування під час виборів. Окрема тема стосуватиметься тенденцій новітніх технологій у виборчих процесах та дотримання під час їх застосування міжнародних стандартів.

Розглядатиметься й такий важливий напрям у зазначеному процесі як навчання членів виборчих комісій для ефективного використання ними впроваджених технологій. У цьому контексті буде зроблено наголос і на просвіті виборців. Адже від розуміння ними процесів електронного або інтернет-голосування та вміння брати у них участь багато в чому залежить і довіра виборців як до новітніх технологій зокрема, так і до виборів в цілому.

Залишити відповідь