План Помпео-Лаврова

Міжнародна волонтерська спільнота InformNapalm черговий раз наголошує

Roman Burko

Міжнародна волонтерська спільнота InformNapalm черговий раз наголошує, що необхідно підіймати на найвищому політичному і міжнародному рівні вимоги про виключення громадян РФ зі складу СММ ОБСЄ на Донбасі, як представників, що працюють в інтересах країни-агресора. Черговий приклад – новий звіт за 22 січня 2020.

Зверніть увагу на пропорцію: скільки у звіті розкривається розвідувальних даних в інтересах агресора, а скільки інформації видається про присутність військового типу в ОРДЛО. Це при тому, що 1й та 2й АК російський окупаційних військ на Донбасі має більше техніки та озброєння на компактній території, ніж у окремих країн ЄС.

Ось взяв нову таблицю у звіті, яка має назву:

“Таблиця військової присутності та присутності військового типу в зоні безпеки” (Згадана у цьому розділі техніка не підпадає під дію Мінських угод щодо відведення озброєння)
Оцініть пропорцію представлення даних.

Пруф: https://www.osce.org/…/special-monitoring-mission-t…/444631…

InformNapalm раніше вже писав, що кількість росіян в СММ ОБСЄ збільшилась і їх вплив відбивається на підходах у представленні інформації у звітах всієї місії. Росіяни мають бути виключені із СММ ОБСЄ, як сторона конфлікту та представники країни-агресора. Бо, наприклад, в СММ ОБСЄ серед спостерігачів немає жодного українця, а росіян аж 41.
Пруф: https://informnapalm.org/…/more-russians-among-osce-observ…/

Залишити відповідь