Украина и Канада Украина НАТО

У Міжнародному центрі Нацгвардії?? стартував перший навчальний збір в 2020 році за участі канадських інструкторів операції «UNIFIER»??

Міжнародний центр підготовки підрозділів НГУ В/Ч 3070

У Міжнародному центрі Нацгвардії?? стартував перший навчальний збір в 2020 році за участі канадських інструкторів операції «UNIFIER»??

2️⃣1️⃣ січня у Міжнародному центрі Нацгвардії розпочалась підготовка роти оперативного призначення військової частини 3017 Східне оперативно-територіальне об’єднання Національної гвардії України.

Навчальний збір буде проведено центром підготовки підрозділів за участі канадських інструкторів групи «Старе» Збройні сили Канади в Україні / Canadian Armed Forces in Ukraine, які надаватимуть методичну та дорадчу допомогу під час проведення занять, а також корегуватимуть підготовку за стандартами НАТО.

«Щиро вітаю з початком навчального збору та сподіваюсь, що завдяки нашій співпраці з канадськими колегами ви отримаєте нові військові знання та удосконалите свої бойові навички. Хочу побажати вам витривалості та терпіння, сили духу та волі до перемоги, адже ці складові будуть невід’ємними під час проходження всіх етапів підготовки», – сказав у ході мітингу начальник Міжнародного центру полковник Генадій Пузанов.

У підготовці підрозділу візьмуть участь також і інструктори Міжнародного проект центру «Patriot», які минулого року вже навчали військовослужбовців НГУ на загально-військовому полігоні Міжнародного центру.

Впродовж двох місяців гвардійці отримають знання з процесу управління військами (TLP) та зв’язку за стандартами НАТО, тактиці пересування та вогневій підготовці, тактичній медицині та топографії, діям на блок-посту під час огляду транспортних засобів та мінній безпеці. Після проведення тренувань відділень та взводів, як іспит, відбудуться трьох денні навчання у складі роти.

Особливістю навчального збору буде запровадження більш поглибленої індивідуальної підготовки кожного військовослужбовця та навчання у складі груп за фаховими напрямками, що буде сприяти кращому засвоєнню отриманих знань та навичок.

«Гвардійці моєї роти майже всі пройшли бойовий вишкіл під час участі в ООС, мають бойовий досвід та прагнення освоїти нові знання та тактичні дії за стандартами НАТО, нове озброєння та техніку, що згуртує військовий колектив та допоможе нам під час виконання службово-бойових завдань», – зазначив перед початком занять командир роти оперативного призначення в/ч 3017 капітан Олексій Хільченко.

#НГУ #МВС #Міжнародний_центр_НГУ #OpUNIFIER #колективнапідготовка #нацгвардія #NGU #Ukraine #military #ЗбройнісилКанадивУкраїні #army #CanadianArmedForcesinUkraine #Canada #NATO #kiev #sony #arms #Київ #Україна #гвардія #СхіднеОТО

Залишити відповідь