Украина и ЕС Украина Реформы

У Верховний Суд обговорили застосування практики Суду ЄС у правовому порядку України

EU Project “Pravo-Justice” разом з Simona Tevolde та 2 іншими особами.

У Верховний Суд обговорили застосування практики Суду ЄС у правовому порядку України

24 січня в рамках співпраці між Верховним Судом і Проєктом ЄС «Право-Justise» у КГС ВС відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Застосування практики Суду ЄС у правовому порядку України».

У заході взяли участь суддя Загального суду ЄС Віргіліус Валанчус, суддя Вищого земельного суду м. Франкфурт-на-Майні Др. Уте Мокель, головний міжнародний експерт Проєкту ЄС «Право-Justise» Анна Адамська-Галлант, фахівці у галузі права ЄС, судді та працівники апарату Верховного Суду, місцевих і апеляційних судів.

Конференція складалася з двох секцій: «Особливості імплементації права ЄС у правовій системі його держав-членів та третіх країн, особливості правозастосування» та «Угода про асоціацію між Україною та ЄС та acquis у судовій практиці України».

Учасники заходу обговорили застосування Угоди про асоціацію між Україною та ЄС у судовій практиці України, досвід Суду ЄС у формуванні сталої судової практики, загальну структуру та особливості правової системи ЄС, а також приклади застосування практики Суду ЄС державами-членами тощо.

Крім того, судді цікавилися в міжнародних експертів європейським досвідом, спільно визначалися із застосовуванням європейських норм на практиці, з тим, які моменти потребують корегування законодавства для більш ефективного застосування зазначених норм.

European Union in Ukraine

Залишити відповідь