Украина Реформы

21 січня ми запустили в тестовому режимі https://osvita.diia.gov.ua . І за ці кілька днів побачили надзвичайну активність бібліотек по всій країні, які приєдналися до проєкту #цифрова_освіта.

Міністерство цифрової трансформації України

#мінцифра

21 січня ми запустили в тестовому режимі https://osvita.diia.gov.ua . І за ці кілька днів побачили надзвичайну активність бібліотек по всій країні, які приєдналися до проєкту #цифрова_освіта.

Бібліотеки закликають приходити до них, надають доступ до безкоштовного навчання на онлайн-платформі, завзято допомагають усім охочим у реєстрації на онлайн-платформі, консультують під час навчання та популяризують інформацію про проєкт «Дія. Цифрова освіта».

Особливо ми вражені колективними груповими переглядами освітніх серіалів, які розміщені на онлайн-платформі з цифрової грамотності. Кожну із серій обговорюють, уточнюють і виконують практичні вправи.

? Щиро захоплюємося ентузіазмом, енергією, ініціативністю бібліотек. Разом із такими амбасадорами цифрової освіти ми подолаємо позначки і в 50.000, і в 100.000, і в 1.000.000 користувачів онлайн-платформи з цифрової грамотності.

І закликаємо не збавляти обертів. Адже наша спільна мета – навчити 6 млн українців цифрової грамотності за 3 роки!

? Офіційний запуск онлайн-платформи відбудеться 30 січня. Однак не чекайте на офіційний реліз – тестуйте онлайн-платформу вже просто зараз!

Залишити відповідь