Украина и Канада Украина НАТО

СТАРТУВАЛА XI МІЖНАРОДНА СПАРТАКІАДА

Національний університет оборони України імені Івана Черняховського

СТАРТУВАЛА XI МІЖНАРОДНА СПАРТАКІАДА “#ОФІЦЕРСЬКІ_СТАРТИ
?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ??

Сьогодні, 12 лютого у Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського розпочалася XI Міжнародна спартакіада “Офіцерські старти” серед збірних команд Генеральний штаб ЗСУ / General Staff of the Armed Forces of Ukraine, видів Збройних Сил України, силових структур України та представників іноземних країн.

За традицією Міжнародна спартакіада проводиться з метою подальшого розвитку і пропаганди фізичної культури та спорту, як важливого засобу здорового способу життя військовослужбовців Збройних Сил України та іноземних країн. Більше того, такий захід дозволяє зміцнити спортивні і дружні зв’язки між командами країнами-учасницями і вдосконалити організаційну, методичну та спортивно-масову роботи у військах та вищих військових навчальних закладах.

Привітати військовослужбовців із початком змагань завітали заступник начальника Генерального штабу Збройних Сил України генерал-лейтенант Радіон Тимошенко, начальник Управління фізичної культури і спорту Міністерства оборони України Юрій Фіногенов, Директор науково-дослідного інституту Збройних Сил України генерал-лейтенант Ігор Романченко, проректор Національної академії СБУ полковник Віктор Макаренко, Радник президента Української асоціації футболу Ukrainian Association of Football Валентин Латипов.

До урочистого відкриття спартакіади також долучилися представники військового дипломатичного корпусу: командир навчально-тренувальної місії “#ORBITAL” полковник Майкл Веймут, заступник аташе з питань оборони Литовської Республіки Україні підполковник Томаш Матулевічус, заступник аташе з питань оборони Республіки Польщі в Україні майор Маріуш Садовскі, координатор дорадчої комісії США з питань оборонної реформи (в Україні), представник Офісу Оборонного Співробітництва США в Україні майор Майкл Бейлі а також ‒ заступник декана факультету спортивної науки з міжнародних питань Університету Васеда, Токіо (Японія) Янай Тошімаса.

Цьогоріч у Спартакіаді військові спортсмени змагатимуться за першість у 7 видах спорту: футзалі, плаванні, кульовій стрільбі з ПМ, настільному тенісі, шахах, бадмінтоні та вперше ‒ з більярду.

Приємно, що участь у ХІ Міжнародній спартакіаді беруть представники одразу 7 іноземних країн. Традиційно, у спортивні «баталії» вступили збірні команди Збройних Сил Канади Canadian Armed Forces, Латвійської Республіки Latvijas armija, Литовської Республіки Lietuvos kariuomenė, Республіки Польщі Siły Zbrojne RP та Сполучених Штатів Америки. Дебютували цього року на університетській спортивній арені команда Збройних Сил Великої Британії British Armed Forces News та команда Японії.

‒ Ми високо цінуємо активну участь наших іноземних партнерів, наших друзів з інших країн у Міжнародний спартакіаді в Національному університеті оборони України. Це, поза сумнівом, добрий і дружній приклад підтримки наших збройних сил і нашої держави в дуже складний період протистояння воєнній агресії Російській Федерації на території Донецької та Луганської областей. Висловлюємо щиро вдячність за це! – наголосив заступник начальника Генерального штабу Збройних Сил України генерал-лейтенант Радіон Тимошенко.

Від української сторони участь у змаганнях беруть спортсмени у складі збірних команд Генерального штабу Збройних Сил України, Сухопутних військ Збройних Сил України, Повітряних Сил Збройних Сил України, Військово-Морських Сил Збройних Сил України, Сил спеціальних операцій, Національного університету оборони України імені Івана Черняховського, Центрального науково-дослідного інституту Збройних Сил України та Національної академії Служби безпеки України.

Триватимуть “Офіцерські старти” у період з 12 по 14 лютого 2020 року. За традицією, команда – переможець турніру отримає перехідний Кубок Міністра оборони України.

Сподіватимемось, що проведення ХI Міжнародної спартакіади принесе кожному з учасників моральне й емоційне задоволення, усі спортивні баталії проходитимуть в братерській та доброзичливій атмосфері. Адже, як говориться: “Якщо не грати з кращими, сам не станеш кращим”. Тож, змагання обіцяють бути дійсно видовищними та запеклими, адже кожна з команд доводитиме, що гідна найвищого місця на почесному п’єдесталі.

Embassy of Latvia in Ukraine/ Посольство Латвійської Республіки в Україні Lietuvos ambasada Ukrainoje / Посольство Литви в Українi Embassy of Canada in Ukraine U.S. Embassy Kyiv Ukraine British Embassy Kyiv Embassy of Ukraine, Warsaw Посольство Республіки Польща у Києві / Ambasada RP w Kijowie Посольство України в Японії/Embassy of Ukraine in Japan/在日ウクライーナ大使館 Посольство Японії в Україні / 在ウクライナ日本国大使館 / Embassy of Japan in Ukraine Wojsko Polskie Canadian Armed Forces Збройні сили Канади в Україні / Canadian Armed Forces in Ukraine Siły Zbrojne RP U.S. Army Latvijas armija HM Armed Forces

Залишити відповідь