Украина и Канада

Canada oil cuts set to deepen as Alberta province eyes global deal – Reuters

Canada oil cuts set to deepen as Alberta province eyes global deal Jeff Lewis, Rod Nickel 3 MIN READ TORONTO/WINNIPEG, Manitoba (Reuters) – Steep Canadian oil production cuts are expected due to a crash in prices, three of the country’s major energy companies said on Tuesday, as the Alberta provincial government prepared to join a meeting this week with OPEC on reducing supply.

Источник: Canada oil cuts set to deepen as Alberta province eyes global deal – Reuters

Канадські витоки нафти мають намір поглибитися, оскільки провінція Альберта очікує глобальну угоду
Джефф Льюїс, Род Нікель

TORONTO / WINNIPEG, Манітоба (Ройтерс) – Очікується стрімке скорочення видобутку нафти в Канаді через падіння цін, заявили у вівторок три провідні енергетичні компанії країни, коли уряд провінції Альберта готувався приєднатися на цьому тижні до ОПЕК щодо скорочення постачання.

Близько 20-25% виробництва Західної Канади може бути припинено протягом другого кварталу, заявив виконавчий директор компанії Enbridge Inc Аль Монако на конференції з віртуальних інвесторів, яку проводили Банк Нової Шотландії та Канадська асоціація виробників нафти. Західна Канада в березні виробляла приблизно 4,5 млн барелів на день (в.п.).

Прогноз Enbridge відповідає прогнозу, який отримає 1,1 мільйона – 1,7 мільйона баррелів від Канадського королівського банку. За даними TD Securities, лише в нафтових пісках вже було вирізано близько 135 000 бар.

Саудівська Аравія, Росія та союзники-виробники нафти погодяться на глибоке скорочення виробництва, якщо США та інші об’єднаються з обмеженнями для підтримки цін, які були забиті пандемією, повідомило агентству Reuters джерело ОПЕК. [nL8N2BV3C5]

Виробник нафтових пісків Cenovus Energy скоротив видобуток в процесі експлуатації нафтових пісків Christina Lake на 40 000 до 45 000 баррелів і може при необхідності скоротити більше, заявив на конференції з інвесторами генеральний директор Алекс Пурбе. За його словами, компанія може призупинити більше 100 000 млрд. Пунктів протягом своїх операцій, не пошкодивши бітумні резервуари.

“Ми думаємо, що ми могли б вийти за рамки цього, якщо нам буде потрібно, і ми могли б продовжувати це протягом багатьох місяців”, – сказав він. Pourbaix повторив підтримку подальших скорочень уряду Альберти, щоб уникнути кризису сховища, і сказала, що для забезпечення життєздатності галузі може знадобитися глобальна координація скорочень.

Але Imperial Oil, яка належить Exxon Mobil Corp, у більшості належить проти будь-яких замовлень уряду, заявив Даніель Ліонс, старший віце-президент з питань фінансів та адміністрації.

“Все на столі” для масштабів майбутніх скорочень Імперіалу, і вони відбудуться на його шахті “Керл”, “Альберта”, яка може модулювати виробництво легше, ніж на місці холодного озера in situ “, – сказав він.

Проекти розширення нафтових пісків затримуються в останні роки через перевантаженість трубопроводів, і зараз вирішується проблема, коли триває три проекти, включаючи лінію 3 Ембриджа, сказала Монако.

“Після того, як попит нормалізується … ми побачимо гарне відновлення в обсязі”.

Уряд Альберти регулярно контактує з генеральним секретарем ОПЕК Мухаммадом Баркіндо щодо рішень для приведення ринку нафти в рівновагу, заявила міністр енергетики Альберти Соня Савидж.

“Є всесвітнє визнання, що це не є стійким”, – сказала вона.

(Ця історія виправляється, показуючи, що скорочення видобутку нафтових пісків у третьому пункті.)

Репортаж Джеффа Льюїса в Торонто та Рода Нікеля у Вінніпезі, Манітоба; Редагування: Бернадетта Баум та Нік Зеємінський

Наші стандарти: принципи довіри Thomson Reuters.

Залишити відповідь