Украина и мировые банки

New Report by World Bank and the EU Recognizes Ukraine’s Progress in Public Financial Management

The 2019 Ukraine Public Expenditure and Financial Accountability (PEFA) Assessment report was published today.

Источник: New Report by World Bank and the EU Recognizes Ukraine’s Progress in Public Financial Management

Опубліковано звіт з оцінки системи державних видатків та фінансової підзвітності в Україні (ДВФП) за 2019 рік.

У документі відзначається, що уряд України досяг прогресу у застосуванні Міжнародних стандартів бухгалтерського обліку в державному секторі, а також удосконалив інструменти макроекономічного та бюджетного прогнозування.

«Чому звіт з оцінки ДВФП є важливим для простих українців? Через те, що оцінка дозволяє визначити, чи витрачаються гроші платників податків там, де вони найбільш потрібні. Це допомагає зрозуміти, що потрібно зробити, щоб мінімізувати ризики нецільового використання та корупції в сфері державних видатків», – зазначив Александер Кремер, виконуючий обов’язки директора Світового банку в Білорусі, Молдові та Україні.

«Звіт демонструє готовність України до подальшого вдосконалення системи управління державними фінансами,» – заявив Матті Маасікас, Посол Європейського Союзу в Україні. «ЄС і надалі буде підтримувати Україну в реформуванні системи управління державними фінансами»,- додав він.

Оцінка була виконана Світовим банком у рамках Програми ЄС щодо реформування системи державного управління та управління державними фінансами (EURoPAF) та в тісній координації з Міністерством фінансів України.

Читай звіт за посиланням: https://bit.ly/2wyV3Zh

World Bank
World Bank Ukraine
Міністерство фінансів України

Залишити відповідь