Выборы Украина и США

Elizabeth Warren Endorses Joe Biden for President – The New York Times

Источник: Elizabeth Warren Endorses Joe Biden for President – The New York Times

Елізабет Уоррен схвалює Джо Байдена: “Коли ви не погоджуєтесь, він буде слухати”
Слідом за сенатором Берні Сандерсом та колишнім президентом Бараком Обамою, пані Уоррен заявила, що підтримуватиме кандидатуру Байдена на пост президента.
Сенатор Елізабет Уоррен з штату Массачусетс схвалила Джозефа Р. Байдена-молодшого в середу, останню у низці відомих схвалень кандидатури демократичного президента.
Її оголошення супроводжується сенатором Берні Сандерсом у понеділок та колишнім президентом Бараком Обамою у вівторок. Підтримка пані Уорен вже деякий час була простроченою, але вона терміни свого оголошення залишила перед командою містера Байдена, згідно з людьми, знайомими з цим питанням. Ці люди сказали, що жодного стримування чи попиту на поступки не було.

Серія схвалень – це ретельно хореографічне прояв сили, що нагадує один-два-три удари, який містер Байден отримав від Піта Буттігі, Емі Клобучар та Бето О’Рурке перед Супер вівторком. Це також показ єдності, покликаний припинити розповідь про роздроблену Демократичну партію.
Два сенатори штату гойдалки, Таммі Болдуін з Вісконсина та Гері Пітерс з Мічигану, також офіційно підтримали містера Байдена в середу, як і Валері Джаретт, колишній старший радник містера Обами.

“У цей кризовий момент важливіше, ніж будь-коли, наступний президент відновлює віру американців у добрий, ефективний уряд”, – сказала пані Уоррен у своєму відео. «Джо Байден майже все своє життя провів на державній службі. Він знає, що уряд, який працює з доброчесністю, компетентністю та серцем, врятує життя та збереже засоби для існування. І ми не можемо дозволити собі Дональда Трампа продовжувати загрожувати життю та засобів до існування кожного американця ».

Оскільки пані Уоррен закінчила власну кампанію, вона та містер Байден неодноразово говорили про проблеми політики, включаючи план містера Байдена реагувати на пандемію коронавірусу. На рівні штату, головний стратег кампанії пані Уоррен, Джо Роспарс, та Аніта Данн, старший радник містера Байдена, брали участь у переговорах щодо мостів двох таборів.

Наприкінці березня пан Байден схвалив прощення принаймні 10 000 доларів США у федеральних студентських позиках і зарахував пані Уоррен за пропозицію. У вихідні він під час свого подкасту заявив, що підтримує негайно збільшити виплати за соціальне забезпечення на 200 доларів на місяць, ще одну пропозицію, яку підтримувала пані Уоррен.

“Я дуже ціную Джо Байдена в тому, що він завжди скаже вам, де він стоїть”, – сказала пані Уоррен у своєму відео. “Коли ви не погоджуєтеся, він слухатиме – не просто слухатиме, а справді чує вас і ставиться до вас з повагою, незалежно від того, звідки ви родом. І він показав протягом всієї кампанії, що коли ви придумуєте нові факти чи добрий аргумент, він не надто боїться чи занадто пишається, щоб переконати його ».

Кампанія Байдена широко висловила готовність найняти персонал з офіційних конкурентів, коли вони підготуються до загального виборчого поєдинку з містером Трампом, але не обіцяли найняти конкретну кількість помічників, сказала людина, знайома з цим питанням.

Анна Грінберг, демократична опитувальниця, сказала, що не турбується про роз’єднаність. Основна тема “просто не мала вітрила” 2016 року, за її словами, а демократичні виборці переважно підтримують єдину мету.

“Вони просто хочуть, щоб Трампа не було”, – сказала пані Грінберг.

Але навіть якщо партія значною мірою об’єдналася, і лідери її прогресивних і більш поміркованих фракцій публічно наголошували на єдності, невеликий, але голосовий сегмент прихильників містера Сандерса не згодний.

Девід Сірота, колишній помічник містера Сандерса, який заявив, що планує голосувати за містера Байдена на загальних виборах, відповів на підтримку пані Уоррен, припустивши, що пані Уоррен повинна була вести агітацію по-іншому, коли вона була в гонці, і що, можливо, якби вона мала, вона зробила б те, чого не робив сам містер Сандерс: побив містера Байдена.

“Ми повинні перемогти Дональда Трампа, і ці схвальні відгуки пов’язані з цією метою, тому я не переживаю це все”, – сказав пан Сірота. “Я ніколи не зрозумію, чому сенатор Уоррен мовчав і ніколи не підсилював свою давню критику Байдена та його законопроекту про банкрутство, коли вона була в змозі перемогти віце-президента. Вона могла бути номінанткою, якби це зробила ».

Кампанія містера Байдена сподівається використати схвалення не лише як прояв партійної єдності, але і як засіб накачати його збір коштів, який, за словами людей, залучених до кампанії, посилився за останній місяць, коли економіка зросла .

Зокрема, і пан Обама, і пані Уоррен розмістили посилання з проханням пожертвувати містера Байдена, і пан Обама швидко підписав електронний лист до списку кампанії Байдена.

Більш слабкий збір коштів, ніж його головні суперники в первинному, пан Байден тепер виходить на загальні вибори з чітким фінансовим невигідним становищем. Президент Трамп та Республіканський національний комітет вже три роки запасають готівку, і в понеділок оголосили, що увійшли в квітень з 240 мільйонів доларів готівкою в комітеті президента, який проводив переобрання та інші рахунки партій.

Без традиційних особистих заходів, містеру Байдену довелося перейти на збір коштів для відеоконференцій з провідними донорами, які деякі учасники спільно сприймають. У нього запланований віртуальний збір коштів, який відбудеться на пізніше на середу, його влаштовує Джо Кіані, голова компанії Masimo, компанії з медичних виробів.

Сідней Ембер та Астед У. Герндон внесли звіти.

Залишити відповідь