Выборы Украина Реформы

Інтерактивний курс з громадянської освіти «Демократія: від теорії до практики» дистанційно по всій Україні.

IFES Ukraine

? Пандемія вірусу COVID-19 змусила всіх пристосовуватися до нових умов. Розповідаємо, як IFES продовжує вдосконалювати демократичний прогрес в Україні та долати виклики!

? Так, через онлайн-освіту ми надаємо необхідні вміння та навички викладачам мережі 30 партнерських закладів вищої освіти IFES, аби продовжувати викладання інтерактивного курсу з громадянської освіти «Демократія: від теорії до практики» дистанційно по всій Україні.

?‍? Крім того, завдяки взаємному обміну досвідом, ми даємо можливість викладачам ділитися найкращими практиками щодо того, як підлаштувати методологію курсу до нових умов.

?? Дякуємо Міністерству міжнародних справ Канади (Embassy of Canada in Ukraine) за допомогу Україні в боротьбі з #COVID19 шляхом підтримки та за можливість долучитися до онлайн-ініціативи #тримайдистанцію.

? Разом із партнерами будуємо демократію, яка доступна для всіх!

? Ми віддані цій меті сьогодні як ніколи.

? Дізнавайтеся більше про курс із громадянської освіти на нашому сайті: https://ifesukraine.org/what-we-do/gromadyanska-osvita/

? Курс «Демократія: від теорії до практики» був розроблений IFES за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID Ukraine – USAID Україна), Міністерства міжнародних справ Канади(Embassy of Canada in Ukraine) та британської допомоги від уряду Великої Британії (British Embassy Kyiv) і наразі охопив тисячі українських студентів.

Залишити відповідь