Украина Реформы

Шість багатоповерхівок вже енергомодернізовано за умовами проекту «Перші ластівки»

Фонд енергоефективності

‼Шість багатоповерхівок вже енергомодернізовано за умовами проекту «Перші ластівки».

?‍♂ОСББ зі Львова та області (3), Чугуєва (1), Броварів (1), Луцька (1) повністю завершили роботи та отримали відшкодування за реалізацію заходів з енергоефективності.

Загальна сума грантів, які отримали ОСББ — ?більше 5 млн грн.

?Проект «Перші ластівки» тестує та допомагає вдосконалювати процедури Програми «Енергодім» Фонду енергоефективності. Для реалізації проекту в 2018 році було відібрано 15 ОСББ з усієї України, на сьогодні — 10 із них продовжити роботу.

⚡Орієнтовна вартість усіх проектів «перших ластівок» становить більше 30 млн грн.

Станом на сьогодні ще 4 ОСББ-учасники проекту розробляють та погоджують проектну документацію для проведення заходів з енергоефективності

Важливо знати, що #ПершіЛастівки отримують відшкодування витрат від проекту «Підтримка національного Фонду енергоефективності та програми екологічних реформ (S2I) в Україні», що виконується GIZ Ukraine та за рахунок коштів Цільового фонду багатьох донорів, що адмініструється — IFC – International Finance CorporationInternational Finance Corporation, група Світового банку.

?‍♀Читайте про успіхи проекту тут: https://eefund.org.ua/first-projects

▫▫▫
European Union in Ukraine Посольство Німеччини в Києві / Deutsche Botschaft Kiew Energy Efficiency and Climate Projects UNDP Ukraine / ПРООН в Україні Мінрегіон Офіс підтримки реформ Мінрегіону Кабінет Міністрів України Міністерство енергетики України

Залишити відповідь