Тетяна Геращенко

Щасливого ранку, краяни.Середа. Що важливого?

Щасливого ранку, краяни.Середа. Що важливого?
????
⚜️Дитячий фонд ООН збирає кошти на подолання пандемії в УкраїніДитячий фонд ООН UNICEF звернувся до донорів із закликом зібрати 23 мільйони доларів на подолання пандемії серед дітей в Україні.
⚜️Карантин через пандемію COVID-19 вплинув на мільярд учнів у світі – ООН
⚜️Третина світових витоків даних про пацієнтів з COVID-19 припала на Росію – ЗМІ
⚜️Від вибуху в Бейруті постраждали миротворці ООН та їх корабельВибухи у Бейруті забрали життя 73 осіб, поранених понад 3700 – МОЗ ЛівануДва українських корабля могли постраждати в результаті вибуху в порту Бейрута
????
⚜️Сенат США у середу розгляне номінацію нового посла США в Україні Кіта Дейтона
⚜️США: партії проводять праймеріз у п’ятьох штатах на виборах до законодавчих органів
⚜️США: прокурор розслідує можливе банківське шахрайство з боку ТрампаПрокурор Нью-Йорка розслідує можливе страхове та банківське шахрайство з боку президента США Дональда Трампа.
3 серпня окружний прокурор Мангеттена Сайрус Р. Ванс-молодший подав клопотання про персональні та корпоративні податкові дані президента.
Запит є частиною розслідування великім журі, яке, як до цього вважалося, сфокусоване на можливих хабарях за мовчання двом жінкам, які стверджували, що мали стосунки з Трампом.
Адвокати президента попросили суд анулювати клопотання.
Деталі запиту наразі невідомі, оскільки вони мають залишатися в секреті згідно з Нью-Йоркським законом. Водночас там зазначається, що клопотання про рахунки з’явилося після «беззаперечної» інформації в ЗМІ про «широку й тривалу злочинну поведінку в Trump Organization».
Прокурори цитували новинні повідомлення, у яких йшлося, що Трамп нібито завищував цінність своїх проєктів перед потенційними бізнес-партнерами та банками. Вони також згадували свідчення колишнього особистого адвоката Трампа Майкла Коена.
Той стверджував, що президент завищує цінність своїх ділових інтересів, щоб справити враження на людей чи кредиторів, але потім знижував вартість активів, намагаючись зменшити податки.
⚜️Трамп може тиснути на вчених, аби отримати вакцину від COVID-19 до виборів – NYTПрезидент США у передвиборчих заявах пов’язує розробку вакцини проти коронавірусу з особистими заслугами, тому може тиснути на вчених, аби ті скоротили терміни перевірки та встигли до виборів 3 листопада.
⚜️OFAM / Одеський художній музей
Ми завершили великий проєкт «Музеї в авангарді суспільних змін»*, що складався з трьох частин і дев’ять місяців тривав у трьох містах України — Одесі, Херсоні та Бердянську! Він включав у себе лекції, мистецький айдіатон зі створення арт-об’єкта та проведення виставки Ісаака Бродського, покликані відслідкувати те, наскільки тісно пов’язані між собою мистецтво, культура, суспільство та політика.
За посиланням звітне відео з усіма результатами, яких нам вдалося досягти ?? А також нагадуємо, що там же, на нашому YouTube-каналі, ви знайдете відеозаписи десяти лекцій провідних мистецтвознавців і музейників України у вільному доступі ??
*Проєкт було реалізовано за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).
????
⚜️IFES Ukraine разом з Денисом Куцеконем та 3 іншими особами.
? Для чоловіків мотивацією для участі у виборах як кандидата частіше є матеріальні або фінансові фактори, тоді як для жінок – можливості для кар’єрного росту та реалізації особистого потенціалу.
? Про це свідчать результати «Інтерсекційного оцінювання політичної та електоральної участі в Україні», проведеного IFES: https://bit.ly/30qXObn
Дізнавайтеся у дослідженні про таке:? Як соціальні ідентичності впливають на участь громадян у політичному та громадському житті?? Які бар’єри стримують традиційно недостатньо представлені соціальні групи від участі у політиці?? Що мотивує історично виключені соціальні групи громадян активно долучатися до політики?? Яких заходів слід ужити всім зацікавленим сторонам для забезпечення повноцінної участі громадян у політичному та громадському житті?
?‍? Що таке інтерсекційність?
? Ґендер, інвалідність, вік, раса, етнічна приналежність, сексуальна орієнтація – це ознаки ідентичності. Люди можуть ідентифікувати себе з більш, ніж однією ідентичністю, наприклад: жінки з інвалідністю або молодь із числа ВПО. Щоб дослідити, із якими бар’єрами стикаються представники традиційно недостатньо представлених соціальних груп під час участі у громадському та політичному житті в Україні, IFES застосувала інтерсекційний підхід.
? Дослідження було проведено IFES за підтримки Міністерства міжнародних справ Канади (Embassy of Canada in Ukraine).
????
⚜️Глава МЗС Естонії вимагає висилки українських робітників, які порушили правила самоізоляціїГлава МЗС Естонії Урмас Рейнсалу вважає, що українські робітники, які проігнорували вимогу перебувати протягом 14 днів в самоізоляції, повинні бути вислані з країни.
⚜️ЄК готує зміни до директив щодо відновлюваної енергії та енергоефективностіЄврокомісія починає розробку змін до директив ЄС щодо енергі з відновлюваних джерел та енергоефективності, щоб вони відповідали новим кліматичним цілям ЄС у рамках Європейської зеленої угоди.
⚜️У Польщі затримали ще одну людину в “справі Новака”
⚜️Прем’єр Польщі назвав Nord Stream 2 “платою Путіну за зброю”Газопровід Nord Stream 2 дозволяє Росії купувати зброю за європейські гроші, заявляє глава польського уряду Матеуш Моравецький.
???
⚜️Українську військову освіту реформують за стандартами НАТОЗ цією метою створено Координаційну групу експертів Міноборони, Генштабу ЗС України та країн-членів НАТОУкраїнські військові університети реформують за спеціальною програмою НАТО на євроатлантичних цінностях і принципах. Про це на онлайн-брифінгу в «Укрінформі» заявив Володимир Мірненко – директор Департаменту військової освіти й науки Міністерства оборони України.
«У контексті реалізації курсу України до вступу в НАТО проводяться заходи щодо розвитку системи військової освіти України. Реалізація питань реформування системи професійної військової освіти України, як складової військової освіти, відбувається за підтримки фахівців НАТО, а також реалізації програми НАТО DEEP-Ukraine», – розповів Мірненко.
За його словами, цю підтримку можна схарактеризувати як інституціональну та таку, що охоплює більшість вищих військових навчальних закладів та військових навчальних підрозділів закладів вищої освіти Міноборони України.
«Співробітництво в рамках цієї програми дозволяє говорити про системні зміни у військовій освіті України і формування нової парадигми цієї системи, яка створює військову культуру засновану на євроатлантичних цінностях та принципах», – зазначив Мірненко.
З цією метою створено Координаційну групу експертів Міноборони, Генштабу ЗС України та країн-членів НАТО, яка розробила проєкт проведення інституційного аудиту професійної військової освіти.
«Інституційний аудит повинен оцінити, чи відповідає якість професійної військової освіти потребам та специфіки сил оборони, інтеграції України в НАТО, та запропонувати практичні рекомендації щодо її покращення відповідно до кращих методик та передового досвіду держав-країн НАТО», – зазначив представник Міноборони.
За його словами, така діяльність стає початком запровадження системних змін в організації професійної військової освіти за напрямами, які б відповідали потребам ЗСУ, міжнародним стандартам якості підготовки військовослужбовців та була інтегрована у державну систему освіти.
⚜️Трамп у випадку свого переобрання може вивести США із НАТО – БолтонЄвросоюзу в разі перемоги Трампа доведеться підтримувати відносини з Вашингтоном через КонгресКолишній радник з національної безпеки президента США Дональда Трампа Джон Болтон припускає, що Трамп може ініціювати виведення Сполучених Штатів із НАТО, якщо його буде обрано на другий президентський термін. Про це він заявив, спілкуючись із пресою.
«Вихід з НАТО схвалює лише жменька республіканців. Але якщо він (Трамп) переможе, то цей бар’єр може бути подоланий. Хто знає, що він зробить під час другого терміну?» – зазначив колишній помічник американського президента, якого цитує t-online.de.
Болтон порадив Євросоюзу в разі перемоги Трампа на виборах підтримувати дипломатичні відносини з Вашингтоном здебільшого через Конгрес.
«Палата представників і Сенат можуть виступити проти президента. Якщо справа дійде до виходу з НАТО або виведення військ з Європи, то це може наштовхнутися на сильну протидію як демократів, так і республіканців», – вважає він.
«У зв’язку з цим європейцям потрібно порадити звернутися до Конгресу», – додав колишній помічник Трампа.
⚜️США випробували міжконтинентальну ракету, здатну нести ядерні заряди
???
⚜️Мінфін продав держоблігацій ще на 10,25 мільярдаМіністерство фінансів за підсумками аукціону з розміщення облігацій внутрішньої державної позики (ОВДП) залучило до державного бюджету 10,249 млрд гривень.
⚜️За сім місяців дефіцит держбюджету становив 47,4 мільярдаУ липні 2020 року доходи загального фонду державного бюджету перевиконано на 11,6%, дефіцит держбюджету за сім місяців становив 47,4 мільярда гривень.
⛔️Голова Ради НБУ Богдан Данилишин заявив, що колишнє правління Нацбанку створило міф реформаторів і реформ в банківській сфері 2014-2020 років, та закликав “залишки” колишнього правління НБУ піти.
⚜️ФБР прийшла з обшуками в офіси Коломойського в США — ЗМІУ Клівленді ФБР у вівторок прийшла з обшуками в офіси фірми, власником якої, за даними ЗМІ, є зокрема український олігарх Ігорь Коломойський.
??⚙️
⚜️Мін’юст анонсував “великий розпродаж в’язниць”Міністерство юстиції анонсувало початок великого розпродажу в’язниць – першим на продаж виставлять “Ірпінський виправний центр (№ 132)”.
⚜️За рік частка ВДЕ у структурі генерації зросла вдвічі — УкренергоСтаном на червень 2020 року частка відновлюваних джерел енергії (ВДЕ) у структурі виробництва електроенергії зросла вдвічі у порівнянні з червнем торік.
⛔️ДТЕК Ахметова буде постачати газ населенню та підприємствамЕнергобренд ДТЕК – YASNO окрім електроенергії та енергоефективних рішень постачатиме природний газ населенню та юридичним клієнтам.
⚜️Київський апеляційний суд залишив Мангера під вартою
⚜️Українсько-американський громадський центр (УАГЦ) в Міннеаполісі другий рік співпрацює з Центром вивчення Голокосту та геноциду в Університеті Міннесоти, допомагаючи викладачам та широкій громадськості отримати більше знань про Голодомор в Україні.Як передає Укрінформ, про це розповідає видання «Юкрейніан віклі» (The Ukrainian Weekly).
«Це цінне партнерство надає УАГЦ платформу для підвищення обізнаності та сприяння визнанню Голодомору», – заявила програмний директор УАГЦ Люда Анастазієвська,, яка відповідає за просвітницьку діяльність центру.
Зокрема, в серпні 2019 року Центр вивчення Голокосту та геноциду запросив УАГЦ вяти участь у літньому семінарі для вчителів середніх та середніх шкіл з міст-побратимів та інших міст США. Упродовж тижня освітян ознайомили з правовими та соціальними концепціями геноциду, а також історичними та сучасними прикладами геноциду, включаючи Голокост та геноциди у Вірменії, Боснії, Камбоджі та Україні.
⛔️Російські хакери вкрали документи ексміністра торгівлі перед виборами у Британії – ЗМІДжерела повідомили, що хакери отримували доступ до аккаунту кілька разів в період з 12 липня по 21 жовтня минулого року.Секретні документи, які стосуються торгівлі між США і Великою Британією, витік яких стався напередодні британських виборів у 2019 році, були вкрадені російськими хакерами з електронної пошти колишнього міністра торгівлі Ліама Фокса.
Про це пише агентство Reuters з посиланням на джерела, повідомляє “Європейська правда”.
Джерела повідомили, що хакери отримували доступ до акаунту кілька разів в період з 12 липня по 21 жовтня минулого року.
В даний час проводиться розслідування, яку російську групу або організацію вважають відповідальними, не повідомляється, але хакерська атака мала ознаки операції, підтримуваної державою.
✅Американський актор Сігал приховав реєстрацію компанії з російським політиком, щоб уникнути санкцій
✅Лукашенко розкритикував земельну реформу в УкраїніПрезидент Білорусі Олександр Лукашенко розкритикував відкриття ринку землі в Україні і заявив, що ніколи не піде на приватизацію земель сільгосппризначення.
Файного дня всім ??

Тетяна Геращенко

Залишити відповідь